Kategorie blog
Nasze marki

Blog

Dobra butelka dla dziecka - na co zwracać uwagę?
Dobra butelka dla dziecka - na co zwracać uwagę?

Jak wiadomo karmienie piersią jest najlepszym sposobem odżywiania noworodka. Czasem przydaje się jednak butelka dla dziecka.

Specjaliści zalecają taki rodzaj karmienia przynajmniej do 6. miesiąca życia dziecka. Niestety czasami zdarza się tak, że kobieta nie ma pokarmu, choruje lub po prostu podejmuje decyzję o szybszym odstawieniu dziecka od piersi lub karmieniu go od początku przy pomocy butelki (odciąganym z piersi pokarmem lub mlekiem modyfikowanym).

czytaj całość »
Kubek niekapek - czy warto z niego korzystać?
Kubek niekapek - czy warto z niego korzystać?

Kubek niekapek to dla wielu niemowląt kolejny etap zaraz po butelce ze smoczkiem.

Wielu specjalistów uważa, że picie z butelki może powodować wady zgryzu – nieprawidłowe ułożenie szczęki czy też wykrzywianie się przednich zębów. Natomiast picie słodkich napojów takich jak soki owocowe może być przyczyną próchnicy, którą jak wiadomo u małych dzieci bardzo trudno wyleczyć. 

czytaj całość »
Butelka z podgrzewaczem i pojemnikiem do regeneracji Yoomi
Butelka z podgrzewaczem i pojemnikiem do regeneracji Yoomi

Liczba gadżetów dla dzieci i mam jest ogromna - jedne są bardziej, inne mniej przydatne. W grupie tych drugich jest butelka z podgrzewaczem.

Sklepowe półki uginają się pod ilością i wielością butelek dla najmłodszych. Butelki do karmienia różnią się nie tylko firmą, ale przede wszystkim surowcem, z jakiego są wykonane, objętością, wielkością, ciężkością, kształtem.

czytaj całość »
Butelka iiamo Go
Butelka iiamo Go

Butelka samopodgrzewająca się to absolutny must have dla nowoczesnych rodziców, którzy lubią spędzać aktywnie czas ze swoimi pociechami. Bycie rodzicem nie ogranicza. Bycie rodzicem nie może też być wymówką i usprawiedliwieniem dla lenistwa. Po raz kolejny okazuje się bowiem, że dla chcącego nic trudnego. Zwłaszcza, że producenci akcesoriów dla dzieci dają współczesnym rodzicom możliwości, o których naszym mamom się nie śniło.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl