Nasze marki
Elektrody TENs do porodu Elle Tens Body Clock
Elektrody TENs do porodu Elle Tens Body Clock
Szybka wysyłka 24h
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej

Stymulator bólu porodowego - urządzenie łagodzące ból porodowy

Poród, choć to niewątpliwie piękny, wyczekiwany przez 9 miesięcy moment, to wymaga on od kobiety nie lada wysiłku. Nie bez powodu więc każda mama (przyszła i obecna) jest dla nas superbohaterką.
Ból porodowy zależy od wielu czynników m.in.: etapu porodu, wielkości i ułożenia maluszka oraz psychiki przyszłej mamy. Na szczęście istnieją sposoby na jego złagodzenie – zarówno sztuczne (w postaci leków znieczulających) jak i naturalne – np. w postaci urządzenie łagodzącego ból porodowy. Jak działa tego typu urządzenie?

Sposób na znieczulenie porodowe bez leków

Elle Tens – bo tak nazywa się urządzenie łagodzące ból porodowy, działa na zasadzie wysyłania łagodnych impulsów elektrycznych poprzez skórę za pomocą specjalnych przyklejanych elektrod do nerwów podskórnych w celu blokowania informacji bólowych. Jest to w pełni naturalny sposób na walkę z bólem – nie ma wpływu na naturalne reakcje podczas porodu.

Elle Tens - urządzenie łagodzące ból porodowy

Czy myśląc o porodzie, jedyne co przychodzi Ci na myśl to ból? Jeżeli przeraża Cię ból porodu, zapoznaj się z urządzeniem o nazwie Elle Tens. To innowacyjne urządzenie pozwala na kontrolowanie oraz eliminację bólu porodowego, dzięki uwalnianym endorfinom. Używany przez lekarzy i położnych, jest skutecznym i bezpiecznym sposobem na uśmierzenie bólu w trakcie porodu. Stymulator bólu porodowego Elle Tens wyposażony jest w elektrody, które przyklejone do skóry blokują informatory bólowe. Stymulator bólu porodowego to całkowicie bezpieczna opcja dla wszystkich przyszłych mam, które ogarnia strach na myśl o bólu, jaki towarzyszy przyjściu dziecka na świat. W naszym sklepie można też zakupić Elle TENS zapasowe elektrody. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl