Kategorie blog
Nasze marki

Blog

Karmienie noworodka - jak robić to dobrze?
Karmienie noworodka - jak robić to dobrze?

Na temat żywienia noworodków i niemowląt powstało wiele artykułów i książek. Pomimo to u młodej mamy pojawiają się wątpliwości podczas karmienia piersią, a wprowadzanie nowych produktów do diety niemowlaka to wciąż zmora młodych rodziców. Odpowiednia dieta w życiu malucha to istotna sprawa. To właśnie niejako ona programuje przyszłe życie i odporność malca, przynajmniej do 3 roku życia.

czytaj całość »
Poradnik przyszłej mamy - nasze ciążowe "must have"
Poradnik przyszłej mamy

U wielu przyszłych mam podekscytowanie, radość i szczęście z ciąży miesza się z przerażeniem i gorączkowym przygotowywaniem na przyjście maluszka. Czasem od nadmiaru dobrych rad doświadczonych mam, może zakręcić się w głowie! Na co więc młoda mama powinna zwrócić szczególną uwagę podczas ciąży, by dobrze przygotować się na przyjście swojego dziecka?

czytaj całość »
Poduszka do karmienia - idealne wsparcie dla mam
Poduszka do karmienia - idealne wsparcie dla mam

Każde wsparcie może się przydać. Zwłaszcza na starcie - gdy kobieta dopiero debiutuje w roli mamy, przyda się poduszka do karmienia. Na początku swojej macierzyńskiej drogo niemal każda kobieta przekonuje się na własnej skórze, że karmienie piersią nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Przynajmniej na początku.

czytaj całość »
Kolorowa i praktyczna poduszka do karmienia
Kolorowa i praktyczna poduszka do karmienia

Poduszka do karmienia jest świeżo upieczonym mamom bardzo potrzebna. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że zapewniają i mamie, i dziecku komfort w czasie karmienia. Jednak wiadomo- poducha poduszce nierówna. W czasie, gdy jedne ponadprzeciętnie dbają o potrzeby najmłodszych, inne są co najwyżej zwyczajne. Czym się więc kierować, aby dobrze wybrać? Na co zwracać uwagę, aby poduszka do karmienia spełniała wszystkie wymagania i w pełni dostosowywała się do potrzeb maluszka? Jak wybierać, by wybrać dobrze?

czytaj całość »
Wybieramy poduszkę do karmienia
Wybieramy poduszkę do karmienia

Karmienie noworodka to dla świeżo upieczonej mamy bardzo stresujące zadanie. Jest kilka sposobów, by sobie lepiej z tym radzić. Jednym z nich jest poduszka do karmienia. Ból po porodzie niejednokrotnie sprawia, że ciężko nam przyjąć na początku odpowiednią pozycję do karmienia lub dłużej utrzymać maluszka przy piersi. Jest to szczególnie trudne dla pań, które urodziły poprzez cesarskie cięcie.

czytaj całość »
Początki karmienia piersią
Początki karmienia piersią

Początki karmienia piersią pierwszego dziecka mogą okazać się bardzo trudne z kilku powodów – po pierwsze trzeba nauczyć się prawidłowego przystawiania dziecka do piersi. Po drugie -  drugie delikatne  brodawki piersiowe mogą być podrażnione. U niektórych kobiet już sam fakt urodzenia dziecka i rozpoczęcia laktacji sprawia, że brodawki robią się bardzo wrażliwe i na mocniejszy dotyk reagują bólem.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl