Kategorie blog
Nasze marki

Blog

Impreza baby shower dla mam
Impreza baby shower dla mam

Mamy to! Polskie mamy wreszcie mają swój bal - jest to impreza baby shower. Zwyczaj, który od lat króluje na Zachodzie, wreszcie na dobre zadomowił się w Polsce. Ta nowa tradycja stała się rzeczywistą odpowiedzią na pępkowe. I to chodzi!

czytaj całość »
Jak zorganizować baby shower?
Jak zorganizować baby shower?

Imprezę taką jak baby shower do niedawna można było zobaczyć jedynie na filmach związanych z kulturą angloamerykańską, gdzie przyszłe mamy były obdarowywane setkami prezentów. Powoli zwyczaj ten zadomawia się również w naszym kraju. Ale czym tak naprawdę jest baby shower? Jak zorganizować takie przyjęcie dla przyszłej mamy i jakie prezenty i atrakcje się na nim najlepiej sprawdzą? Oto odpowiedzi na te podstawowe pytania.

czytaj całość »
6-latki w szkole?
6-latki w szkole?

74 % rodziców uważa, że 6-latki powinny cieszyć się jeszcze dzieciństwem i nie należy im go zabierać. Jak pokazują wyniki najnowszego ogólnopolskiego badania Streetcom Polska przeprowadzonego na zlecenie portalu www.baby-shower.pl, 74 % rodziców jest przeciwna wprowadzeniu obowiązku szkolnego dla dzieci 6-letnich. Zmiany mają również swoich zwolenników. 20% rodziców uważa, że 6-letnie dzieci powinny rozpoczynać naukę w szkole, 6% badanych nie ma zdania.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl