Kategorie blog
Nasze marki

Blog

Sen dziecka w nocy – co zrobić, aby maluszek przespał całą noc?
Sen dziecka w nocy – co zrobić, aby maluszek przespał całą noc?

Czy jest jakiś  skuteczny sposób na spokojny sen dziecka w nocy ? Ponad 90% mam rocznych i półtorarocznych maluchów twierdzi, że brak snu wpływa na ich samopoczucie! Młode mamy przyznają, że problem niewyspania to największe wyzwanie rodzicielstwa. Dlatego tak ważne jest dla nich zapewnienie nieprzerwanego snu dziecku,bo gdy ono smacznie śpi, mamy mają więcej czasu dla siebie i są bardziej wypoczęte. .

czytaj całość »
Życzenia dla przyszłej mamy
Życzenia dla przyszłej mamy

Czas oczekiwania na dziecko jest bardzo ważny dla każdej z nas. W naszym kraju coraz popularniejsze jest organizowanie tzw. baby shower. Jest to ciekawa impreza, w czasie której mama i jej jeszcze nienarodzone dziecko obsypywani są prezentami. Do prezentów dla mam często dołączamy karneciki, na których warto umieścić oprócz imienia mamy i dziecka krótkie życzenia.

czytaj całość »
Impreza baby shower dla mam
Impreza baby shower dla mam

Mamy to! Polskie mamy wreszcie mają swój bal - jest to impreza baby shower. Zwyczaj, który od lat króluje na Zachodzie, wreszcie na dobre zadomowił się w Polsce. Ta nowa tradycja stała się rzeczywistą odpowiedzią na pępkowe. I to chodzi!

czytaj całość »
Jak zorganizować baby shower?
Jak zorganizować baby shower?

Imprezę taką jak baby shower do niedawna można było zobaczyć jedynie na filmach związanych z kulturą angloamerykańską, gdzie przyszłe mamy były obdarowywane setkami prezentów. Powoli zwyczaj ten zadomawia się również w naszym kraju. Ale czym tak naprawdę jest baby shower? Jak zorganizować takie przyjęcie dla przyszłej mamy i jakie prezenty i atrakcje się na nim najlepiej sprawdzą? Oto odpowiedzi na te podstawowe pytania.

czytaj całość »
6-latki w szkole?
6-latki w szkole?

74 % rodziców uważa, że 6-latki powinny cieszyć się jeszcze dzieciństwem i nie należy im go zabierać. Jak pokazują wyniki najnowszego ogólnopolskiego badania Streetcom Polska przeprowadzonego na zlecenie portalu www.baby-shower.pl, 74 % rodziców jest przeciwna wprowadzeniu obowiązku szkolnego dla dzieci 6-letnich. Zmiany mają również swoich zwolenników. 20% rodziców uważa, że 6-letnie dzieci powinny rozpoczynać naukę w szkole, 6% badanych nie ma zdania.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl