Kategorie blog
Nasze marki

Butelka idealna to termobutelka?

Butelka idealna to termobutelka?

Wiosna sprzyja byciu aktywnym. Przydatne akcesoria np. termobutelka ułatwią spacery z maluszkiem. Współczesne młode mamy coraz częściej i coraz chętniej wychodzą z domu. Zamiast siedzieć z maluchem w czterech ścianach, wybierają spacer, fitness, spotkanie z przyjaciółkami, wyjście do kina czy kawiarni. I słusznie. Imponująca ilość miejsc i wydarzeń dedykowanych młodym matkom zachęca do aktywności. Podobnie jak akcesoria dla najmłodszych.

A jak aktywność

Nowoczesne Matki Polki chcą i potrafią aktywnie wykorzystywać swój urlop macierzyński. I o ile pierwsze tygodnie zwykle spędzają w domowym zaciszu, powoli oswajając maluszka z nową rzeczywistością, ucząc się siebie nawzajem, zapewniając dziecku miłość, poczucie komfortu, pewności i bezpieczeństwa, to kolejne upływają na aktywnym poznawaniu świata. Wspólne wyjścia z domu, spacery, wizyty w kawiarniach, bawialniach, uczestniczenie w zajęciach sportowych czy ukulturalnianie się podczas seansów filmowych jest łatwiejsze, dzięki nowoczesnym akcesoriom dla najmłodszym. Dlatego kompletując wyprawkę dla noworodka, warto stawiać na funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania, które rosną razem z dzieckiem i dostosowują się do jego aktualnych potrzeb.

Nowocześnie

Są takie akcesoria dla najmłodszych, bez których z domu ani rusz. Zwłaszcza, gdy planujemy dłuższą wyprawę. O czym mowa? O specjalnej, nowoczesnej, bardzo praktycznej termobutelce Pacific Baby. Dzięki specjalnej izolacji próżniowej butelka dla niemowląt Pacific Baby zapewnia ciepło lub chłód posiłku nawet do 10 godzin. Dzięki temu maluch może zjeść świeży, odpowiednio przygotowany posiłek z dala od domowej kuchni.

Na wypad za miastem, na nocne karmienie

Nowoczesne akcesoria dla najmłodszych zapewniają dzieciom maksimum komfortu, a dorosłym - wygodę niespotykaną nigdy wcześniej. Specjalne termobutelki Pacific Baby są wykonane ze stali nierdzewnej. W efekcie utrzymują temperaturę posiłku nawet do 10 godzin. Dzięki temu masz absolutną pewność, że niezależnie od miejsca, w którym aktualnie przebywasz, Twoja pociecha otrzyma pełnowartościowy i świeży posiłek. Funkcjonalność, najwyższa jakość wykonania i ciekawy design sprawiły, że Pacific Baby szybko podbiły serca nowoczesnych, aktywnych, młodych mam na całym świecie. Świetnie sprawdzają się w domu (np. w czasie nocnego karmienia), a podczas wspólnych wyjść z domu są niezastąpione.

Termobutelka Pacific Baby- cena 95,00 zł 

termobutelka

Termobutelka Pacific Baby- cena 95,00 zł 

termobutelka

Termobutelka Pacific Baby- cena 95,00 zł 

termo

Termobutelka Pacific Baby- cena 95,00 zł 

termo

Termobutelka Pacific Baby- cena 95,00 zł 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl