Kategorie blog
Nasze marki

Blog

Ekologiczne pieluszki wielorazowe
Ekologiczne pieluszki wielorazowe

Nie od dziś wiadomo, że pieluszki wielorazowe to zdrowa i przyjazna środowisku alternatywa dla jednorazówek. Niestety wielu mamom wielorazówki kojarzą się ze stertą tetry do prania i prasowania. To skutecznie może odstraszyć każdego.  Obecnie pojawiły się na rynku nowoczesne pieluszki wielokrotnego użytku AIO eco Close Parent - Zestaw 5 pieluszek szybkoschnących Close żywe kolory. Łączą one w sobie najlepsze cechy jednorazówek i wielorazówek.

czytaj całość »
Poznaj, czym jest ekologiczna pielęgnacja dzieci
Poznaj, czym jest ekologiczna pielęgnacja dzieci

W natłoku spraw i wydatków, związanych z opieką nad dzieckiem,wydaje się nam, że ekologiczna pielęgnacja dzieci jest czasochłonna. Często rezygnujemy z rozwiązań przyjaznych dla środowiska obawiając się, że ich zastosowanie jest trudne i drogie. Jednak ekologiczne myjki Cheeky Wipes zaprzeczają tym stereotypom.

czytaj całość »
Dziecięce otoczenie utrzymane w czystości
Dziecięce otoczenie utrzymane w czystości

Jak wiadomo dla małego dziecka należy stworzyć bezpieczne otoczenie. Dla większości rodziców oznacza to, że należy zabezpieczyć szafy, kontakty i wszelkie ostre krawędzie w mieszkaniu. Jednakże niezwykle istotne jest, by chronić dziecko przed zarazkami i alergenami. Dlatego tak ważne jest utrzymanie czystości w domu oraz mycie przedmiotów, które podaje się dziecku, gdyż jak wiadomo małe dzieci lubią wszystkiego „posmakować”.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl