Kategorie blog
Nasze marki

Siedziska dla dzieci - wygodne, praktyczne i estetyczne

Siedziska dla dzieci - wygodne, praktyczne i estetyczne

Siedziska sprawdzają się wszędzie tam, gdzie goszczą najmłodsi. Dlaczego warto w nie inwestować? Ponieważ stanowią świetny, modny, stylowy element dekoracyjny pokoiku dziecka, bo wspierają najmłodszych w niełatwej sztuce jedzenia posiłków przy dorosłym stole, dbają o komfort i bezpieczeństwo maluchów w trakcie biesiadowania.

Praktyczne

Kiedy warto zainwestować w siedzisko? Wtedy, gdy maluch wyrasta z krzesełka do karmienia. Siedziska stanowią etap przejściowy pomiędzy czasem, w którym szkrab nie potrafi samodzielnie korzystać z krzeseł przeznaczonych dla dorosłych a momentem, w którym będzie mógł wygodnie i w pełni bezpiecznie je użytkować. Siedziska Hanna, Hela i Ela to grube, wysokie na 8 centymetrów poduchy wykonane z doskonałej jakości, gęstej gąbki, które się nie zapadają się i utrzymują dziecko cały czas na tej samej wysokości. Siedziska są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu ich kształt na długo pozostaje bez zmian i pociechy mogą długo z nich korzystać.

Wspierają rozwój

Dla zdecydowanej większości polskich rodzin wspólne jedzenie posiłków jest niezwykle istotne. To właśnie wtedy tworzy się tradycja rodzinna, jest czas na to, aby pobyć ze sobą i blisko siebie. Ale nie tylko. Psychologowie nie mają wątpliwości, że dzieci, które od najmłodszych lat są zapraszane do stołu i uczestniczą w spożywaniu posiłków na takich samych zasadach jak dorośli (np. siedząc na zwykłym krześle, a nie w krzesełku dziecinnym), czują się kochane i akceptowane, lepiej się rozwijają, w przyszłości lepiej radzą sobie w szkole. Dlaczego? Dlatego, że wspólne posiłki gwarantują bliski kontakt. Dzieci czują się pewnie i bezpiecznie, wiedzą, że mogą liczyć na najbliższych i że zawsze zostaną wysłuchane.

Design

Siedziska Hanna, Hela i Ela są nie tylko wygodne i praktyczne, ale przede wszystkim bardzo stylowe. Wyjątkowe połączenie wzorów i kolorów nada każdemu wnętrzu niecodzienny charakter. Radosne, kolorowe, optymistyczne motywy w bardzo stonowanej i unikatowej formie to designerski strzał w dziesiątkę.

Siedzisko Hanna,Hela Ela- cena 90,00 zł

siedzisko

Siedzisko Hanna,Hela Ela- cena 90,00 zł 

siedzisko

Siedzisko Hanna,Hela Ela- cena 90,00 zł 

siedzisko

Siedzisko Hanna,Hela Ela- cena 90,00 zł 

siedzisko

Siedzisko Hanna,Hela Ela- cena 90,00 zł 

siedzisko

Siedzisko Hanna,Hela Ela- cena 90,00 zł 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl