Kategorie blog
Nasze marki

Przytulanka z zapachem mamy na spokojny sen

Przytulanka z zapachem mamy

 

Przytulanka Cuski to pomysł dwóch mam z Wielkiej Brytanii. Pragnęły one zapewnić dzieciom spokojny sen, dając im poczucie bliskości z najważniejszą osobą czyli z mamą.

Unikalna koncepcja przytulanki Cuski sprawia, że dziecko podczas snu czuje obecność rodzica. Wystarczy, że mama przyłoży Cuski do swojego ciała i prześpi z nią kilka nocy, a wyjątkowo delikatny, higroskopijny materiał wchłonie  jej zapach. Zapach mamy da maluszkowi poczucie, że jest zawsze blisko niego. Przytulanka Cuski została wykonana z najwyższej jakości tkanin, jest mięciutka i bez nadruków. Gwarantuje komfort nawet dla niezwykle wrażliwej skóry niemowlaka. Jej prosty krój stymuluje i pobudza wyobraźnię dziecka. Owalny kształt przytulanki  jest pierwszym, do którego przyzwyczaja się niemowlę, stąd Cuski jest idealna dla małych paluszków uczących się odkrywać i chwytać.

Cuski - zabawka wielofunkcyjna 

Przytulanka z zapachem mamy Cuski została dokładnie przetestowana i spełnia europejskie i światowe standardy bezpieczeństwa. Nawet pranie w pralce nie powoduje utraty jej właściwości. Jest odpowiednia dla noworodków, nawet dla wcześniaków. Jednak Cuski kochają również starsze dzieci, bo może być doskonałą alternatywą dla smoczków, kocyków i innych pocieszaczy.  Cuski to przyjaciel dzieci, który będzie pomagał im się wyciszać i łatwiej zasypiać. 

Przytulanka z zapachem mamy - bestseller na świecie 

Przytulanka Cuski otrzymała wiele nagród, towarzyszy już setkom tysięcy dzieci i jest najbardziej popularną przytulanką na świecie. Badania w Wielkiej Brytanii potwierdziły, że niemowlęta, które od pierwszych dni mają przy sobie przytulankę Cuski, czują się spokojniejsze i łatwiej zasypiają. Dzięki przytulance, dzieci mają poczucie, że ich mama jest zawsze blisko. Przytulanka  z zapachem mamy to wyjątkowy prezent z okazji narodzin dziecka.

Przytulanka Original niebieska Cuski, cena: 75 zł 

Przytulanka bambusowa różowa Cuskiboo, cena: 99 zł 

przytulanka Cuski

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl