Kategorie blog
Nasze marki

Przewodnik po Warszawie dla dzieci - Spaceruj z dzieckiem

Przewodnik po Warszawie dla dzieci - Spaceruj z dzieckiem

 

 

Stolica Polski to niezliczona ilość atrakcji zarówno dla juniora, jak i dla seniora.Dlatego nieodzowny będzie przewodnik po Warszawie dla dzieci

To najmłodsi mają teraz głos. Odkąd na rynku pojawił się „Przewodnik po Warszawie dla dzieci. Spaceruj z dzieckiem”, powodów do odwiedzenia stolicy jest więcej. A i świetna zabawa jest gwarantowana.

Czas z dzieckiem

Czas spędzony z dzieckiem to inwestycja na lata. Im bardziej kreatywnie, intensywnie, edukacyjnie i wesoło, tym lepiej. Nie od dziś przecież wiadomo, że dzieci najlepiej i najefektywniej uczą się przez zabawę. Postawione w konkretnej sytuacji, są zmuszone do reakcji, a tym samym- do nabywania kolejnych umiejętności i poznawania zasad rządzących światem. Muszą dokonywać wyborów, podejmować decyzje, brać odpowiedzialność za swoje czyny. Obserwując świat, zadają pytania. Otrzymując odpowiedzi- zyskują wiedzę. Takich okazji do nauki i do bycia razem nie warto przegapiać.

Pomysł na weekend

Zastanawiasz się, jak spędzić weekend z pociechą? „Spaceruj z dzieckiem! 30 pomysłów na spacer w Warszawie” ze sklepu www.babymama.pl to propozycje na efektywny, edukacyjny, ciekawy, pełen wyzwań i dobrej nauki spacer po stolicy. Bardzo ciekawa propozycja zarówno dla rodowitych warszawiaków, tych, którzy w stolicy żyją od lat oraz turystów z różnych stron Polski.
Ten unikalny przewodnik ma formę kart. Wybierz jedną z nich i… ruszaj w drogę!
Wszystkie trasy zostały opracowane przez licencjonowanego przewodnika, skonsultowane z młodymi rodzicami i w pełni dostosowane do potrzeb małych turystów. Cel jest jeden- połączenie aktywnej formy spędzania wolnego czasu z poznaniem najbardziej atrakcyjnych miejsc w Warszawie.

Rodzinnie

Planując wspólny, rodzinny czas na świeżym powietrzu, zachęć dziecko do aktywnego uczestnictwa w przygotowaniach. To naprawdę wiele dla niego znaczy i jest źródłem radości, satysfakcji, daje dziecku poczucie ważności i pewności siebie. Fakt, że kilkulatek może uczestniczyć w przygotowaniach do rodzinnej wyprawy sprawia, że dziecko czuje się ważne. Sposób, w jaki siebie postrzega poprzez konsekwentne budowanie poczucia własne wartości, będzie mieć jednoznacznie pozytywny wpływ na jego przyszłość.

Przewodnik „Spaceruj z dzieckiem! 30 pomysłów na spacer w Warszawie” został tak przygotowany, aby wciągnąć pociechę do zabawy, pozwolić jej na aktywny udział w przygotowaniach i wybór trasy spaceru.

Przewodnik po Warszawie dla dzieci - Spaceruj z dzieckiem,  cena: 34

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl