Kategorie blog
Nasze marki

Pokój dla dziewczynki w stylu księżniczki

Pokój dla dziewczynki w stylu księżniczki

Urządzanie pokoju dla dziewczynki to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza, gdy cel jest jeden i dość jasno określony – córka chce się czuć jak księżniczka, a pokój ma być jej królestwem. I to dosłownie. Jak poradzić sobie z takim zadaniem? Na jakie rozwiązania postawić? Po jakie dekoracje sięgnąć? Pomagamy urządzić cudowny pokój dla dziewczynki!

Mała księżniczka

Pokój dla dziewczynki to miejsce szczególne. To przestrzeń, która ma sprzyjać nie tylko wypoczynkowi i zabawie, ale też relaksowi i edukacji. Jak ją zaprojektować, by dobrze spełniała swoją rolę?  Tym bardziej, gdy urządzamy pokój małej księżniczki? Pokoje dla dziewcząt są prawdziwie urokliwe. Zwłaszcza wtedy, gdy zadbamy o detale, o odpowiednie kolory, właściwe meble, miękkie tkaniny i dobre oświetlenie. Pufy, miękkie fotele czy łóżko z baldachimem to niezbędnik każdej małej księżniczki. Ale pamiętając o konkretach, nie można zapominać o detalach. Dekoracje w pokoju dziecięcym potrafią zdziałać wiele. Nie dość, że nadają przestrzeni absolutnie niepowtarzalny wygląd i charakter, to dodatkowo troszczą się o komfort dziecka. O czym mowa? O specjalnych poduszkach czy kocykach (np. kocyku dwustronnym princess z poduszką Lollifox).

Małe, wielkie rzeczy

Dekoratorzy wnętrz nie mają wątpliwości, że to właśnie detale znaczą najwięcej. Dodatki potrafią zaczarować wnętrze i oczarować pociechę. Ale i to nie wszystko. Odpowiednio dobrane, wykonane z najwyższej jakości materiałów, otaczają małą księżniczkę bajkowym komfortem. Kocyk dwustronny princess z poduszką Lollifox są tego najlepszym przykładem. Motyw korony doskonale wpasowuje się w pokój w książęcym stylu, a tkaniny, z jakich został wykonany, dają małym królewnom komfort snu i wypoczynku nieporównywalny z niczym innym. Delikatna, certyfikowana bawełna i ciepły polar minky to połączenie doskonałe, zwłaszcza na chłodne wieczory i noce.

Pokój dla dziewczynki na miarę potrzeb

Jak wybierać dodatki do pokoju małej księżniczki? Najlepiej tak, by były estetyczne i praktyczne. Zestaw złożony z kocyka i poduszki, zdobiony motywem korony, sprawdzi się i jako pościel, i jako narzuta. Nie tylko pięknie wygląda, ale przede wszystkim zapewnia to, co najważniejsze, by móc się zrelaksować i odpocząć po dniu pełnym przygód i radosnego odkrywania świata.

Kocyk dwustronny princess 80x100 z poduszką Lollifox - cena: 169,00 zł

kocyk

Kocyk dwustronny princess 80x100 z poduszką Lollifox - cena: 169,00 Pzł

kocyk

Kocyk dwustronny princess 80x100 z poduszką Lollifox - cena: 169,00 zł

koc

Kocyk dwustronny princess 80x100 z poduszką Lollifox - cena: 169,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl