Kategorie blog
Nasze marki

Pokój dziecięcy w dobrym stylu

Pokój dziecięcy w dobrym stylu

Wybór dekoracji, które mają ozdobić pokój dziecięcy powinien być przemyślany. Nie od dziś przecież wiadomo, że to, czym na co dzień otaczamy dziecko, wpływa na jego rozwój.

Jest wiele powodów, dla których warto sięgać po niebanalne i nieoczywiste rozwiązania do pokoju dziecięcego. Okazuje się bowiem, że im bardziej funkcjonalnie i oryginalnie, tym lepiej i to zarówno dla rozwoju kreatywności dziecka, jak i odwagi w poznawaniu świata. I mowa tutaj nie tylko o ciekawym designie dekoracji do pokoju dziecięcego (choć i on się liczy- wszak wpływa na rozwój poczucia estetyki, kształtuje gust i smak pociechy), ale przede wszystkim o wielofunkcyjności zastosowanych rozwiązań.

Meble do zadań specjalnych

Meble do pokoju dziecięcego muszą się sprawdzać. Niebanalny design, najwyższej jakości materiały, troska o detale, najlepsza jakość wykonania - oto, co powinno je charakteryzować i wyróżniać na tle innych. Pufy ­­­­Halolalo doskonale wpisują się w trend mebli kreatywnych i aranżacji na miarę potrzeb i oczekiwań najmłodszych. Pufy są niewielkich rozmiarów - dzięki czemu zmieszczą się w każdej, nawet całkiem małej przestrzeni. Ale nie to jest najważniejsze. Ważniejsze jest bowiem to, że wymiary pozwalają maluchom w pełni korzystać z możliwości i właściwości puf. I dzieci doskonale tę możliwość wykorzystują: nieustannie na nich siadają, tarmoszą, przytulają, zabierają na wędrówki po domu.

Dobre wzornictwo ma ogromny wpływ na rozwój najmłodszych. Ale ciekawy design to jedno, a wielozadaniowość i bezpieczeństwo użytkowania to drugie. Polska marka Halolalo dowodzi, że można stworzyć kolekcje dla dzieci, które łączą wszystkie trzy zadania. Nie dość, że są niebanalne, nienudne i nieoczywiste, to dodatkowo bardzo starannie zaprojektowane. Spójne w formie, bardzo bezpieczne, wykonane z najwyższej jakości weluru posiadającego certyfikat Oeko- Tex 100.

Jak dobrze kształtować gusta najmłodszych? Otaczając dzieci dobrym wzornictwem. Przyjemne w dotyku materiały i niebanalne kształty cieszą dziecięce oko, zachęcają do zabawy, motywują do radosnego odkrywania świata. A dodatkowo są świetnym elementem dekoracyjnym.

Pufa Chmurka  Halolalo - cena: 179,00 zł
Pufa Herbatnik Halolalocena: 179,00 zł 

dziecko

Pufa Halolalo, cena 179 zł 

puf

Pufa Halolalo, cena 179 zł 

pufa

Pufa Halolalo, cena 179 zł

puf

Pufa Halolalo, cena 179 zł

pokój dziecięcy

Pufa Halolalo, cena 179 zł

pufa

Pufa Halolalo, cena 179 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl