Kategorie blog
Nasze marki

Pierwszy zegar Twojego dziecka

Pierwszy zegar Twojego dziecka

Podczas pierwszych chwil z maluszkiem ważna jest odpowiednia rutyna, która pomoże się zorganizować mamie, a maluszkowi da poczucie bezpieczeństwa. Ładny i praktyczny zegar jest zatem niezbędny.

Już od pierwszych chwil bycia razem pragniesz dać swojemu dziecku wszystko, co najlepsze. Kochasz, otaczasz opieką, bezustannie czuwasz nad jego wzrostem i rozwojem. Zaspokajasz wszelkie potrzeby swojego dziecka, tak aby wiedziało, że zawsze może na Ciebie liczyć. Psychologowie są zgodni – miłość okazywana maluszkowi każdego dnia to najlepsza inwestycja w jego przyszłość. O ile jednak uczucia są bardzo ważnym warunkiem prawidłowego rozwoju Twojej pociechy,  to jednak sama miłość nie wystarczy. Aby właściwie kierować rozwojem dziecka, musisz odpowiednio zorganizować jego życie i otoczenie. Pomoże Ci w tym zegar  Kidsleep regulator snu 5w1.

Mądry od kołyski

Aby właściwie przygotować dziecko do życia i prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie, powinnaś zadbać o zaspokajanie jego potrzeb. Ważne jest także i to, aby nauczyć małego szkraba zaspokajania potrzeb otoczenia. Dlaczego to jest tak istotne? Ucząc dziecko zwracania uwagi na innych, dostarczasz mu bardzo praktycznych i niezwykle potrzebnych umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach społecznych. Co więcej, sprawiasz, że Twój szkrab wzbogaca paletę własnych doznań i przeżyć uczuciowych. Dziecko uczy się reagować w różnych sytuacjach, dowiaduje się, jak opanowywać lub wyrażać emocje. Dajesz mu, mamo, doświadczenie, które uczy, jak ważne jest współdziałanie i dostrzeganie innych.

Kup sobie trochę snu

Problem zbyt wczesnego i nocnego wstawania do dziecka dotyka wszystkich młodych rodziców. Niewyspana, zmęczona, często nie masz sił już na początku dnia. A opieka nad maluchem to nie lada wyzwanie! Dzięki regulatorowi snu Kidsleep szybko nauczysz swoje dziecko regularnego snu. Urządzenie w prosty, jasny i przyjazny sposób informuje dziecko, kiedy ma zostać w łóżku i nie budzić rodziców, a kiedy jest już pora na radosne „dzień dobry”.  Twoja pociecha w mig pojmie zasady „gry”. Dzięki KIDSleep Clock mama i tata będą sobie mogli pozwolić na dłuższy sen.  A wypoczęci, zregenerowani i szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dziecko.

Nauczysz dziecko zarządzania czasem

Nie zwlekaj i naucz swojego szkraba odpowiedniego gospodarowania dniem. Dzięki regulatorowi snu Kidsleep to prostsze niż myślisz. Wystarczy nastawić zegar na odpowiednią godzinę i gotowe. Gdy na tarczy zegara pojawia się postać śpiącej postaci – to dla dziecka jasny sygnał, że trzeba pójść spać. Bawiąca się postać uświadamia dziecko, że oto nadszedł czas zabawy i wspólnego, radosnego odkrywania świata. Aby dziecko nie przespało pory wstawania, możesz ustawić jedną z trzech sympatycznych i przyjemnych dla uszka małego odkrywcy melodyjek: śpiew ptaszków, kukułkę lub ciuchcię. Dzięki regulatorowi snu Kidsleep już po kilku dniach zauważysz, że maluch nauczył się gospodarować swoim dniem. Co więcej – ten wyjątkowy zegar wzmacnia poczucie pewności szkraba i uczy go podejmowania pierwszych decyzji. A że maluchy najszybciej i najbardziej skutecznie uczą się przez zabawę – regulator snu Kidsleep daje Ci stuprocentową pewność działania.

Dla każdego coś pożytecznego

Regulator snu 5w1 Kidsleep to zegar pożyteczny i praktyczny. W pierwszych dniach życia dziecka możesz go wykorzystać jako nastrojową lampkę nocną. Kidsleep rośnie razem z dzieckiem, więc wykorzystasz ten zegar na wiele sposobów: nauczysz dziecko, czym jest czas i jak się go odmierza, pokażesz, jak  gospodarować swoim dniem, nauczysz malucha  regularnego snu  - tak ważnego dla jego prawidłowego rozwoju
Miliony młodych rodziców na całym świecie przekonało się o skuteczności regulatora snu Kidsleep. Dołącz do nich i Ty!  Regulator snu Kidsleep - w trosce o Wasz spokojny sen, w trosce o przyszłość Waszego dziecka.

Kidsleep regulator snu 5w1 (do wyboru różowy lub niebieski) - cena 149 PLN

zegar

Kidsleep regulator snu 5w1 różowy - cena 149 zł

zegar

Kidsleep regulator snu 5w1 różowy - cena 149 zł

zegary

Kidsleep regulator snu 5w1 różowy - cena 149 zł

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl