Kategorie blog
Nasze marki

Organizer pomoże ogarnąć chaos

Organizer pomoże ogarnąć chaos

 

Do pielęgnacji noworodka używa się wielu rzeczy, dlatego niezbędny będzie organizer na pieluszki.

Często zdarza się tak, że jakimś cudem to, co jest w danej chwili najbardziej potrzebne zawsze gdzieś znika. Dlatego właśnie warto zastanowić się nad zakupem organizera, w którym bez problemu pomieścimy wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, jakie wykorzystujemy do pielęgnacji swojej pociechy. Na rynku dostępnych jest wiele tego typu akcesoriów, więc każdy rodzić z pewnością wybierze takie, które w najwyższym stopniu spełni jego oczekiwania. Poniżej przedstawione zostaną najczęściej wybierana przez rodziców rodzaje organizerów.

[product search="organizer na pieluszki" limit="6" onlyAvailable="true"]

Organizer na spacer

Specjalnie z myślą o rodzicach, którzy często wychodzą z dziećmi na spacery stworzono specjalne torby – organizery. Są torby uniwersalne, sprzedawane często razem z wózkami – posiadają one wówczas z reguły ten sam kolor i wzór co wózek. Jednakże można już dostać także torby projektowane z myślą o kobietach, które na spacerze z dzieckiem chcą wyglądać elegancko, a jednocześnie posiadać praktyczną torbę. Swoim wyglądem zewnętrznym nie odbiegają one znacznie od zwykłych damskich torebek, czasami są tylko trochę większe. Jednak ich wnętrze kryje prawdziwe bogactwo przegródek i kieszonek, które pomieszczą wszystko od butelek i pojemników na mleko poprzez chusteczki aż po pieluszki i małe przekąski dla dzieci.

Organizer na rzeczy dziecka w formie mebli

Takie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się oczywiście, jeśli dziecko ma swój pokoik i jest on dość spory, gdyż takie meble często łączą się z szafami lub regałami na ubranka dziecięce. Można w nich pomieścić naprawdę dużo rzeczy, jednak ich wadą jest to, że mają duże wymiary i nie można ich przenosić. Ciekawym rozwiązaniem dla osób, które mają małe mieszkania są organizery wykonane z materiału, które zawiesza się przy łóżeczku malucha.

Organizer przenośny

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem może okazać się zaopatrzenie się w przenośny organizer. Małe organizery mają wystarczająco dużo miejsca na to by pomieścić wszystkie niezbędne akcesoria do pielęgnacji dziecka, jednocześnie z łatwością można je przenieść z miejsca na miejsce, a nawet zabrać ze sobą, gdy wychodzi się z dzieckiem z wizytą, do znajomych lub do rodziny. Często są one również estetycznie wykonane, jak na przykład organizer przenośny, który wykończony został skórą. Podobnie jak inne tego rodzaju przedmioty posiada on miejsce na chusteczki nawilżane, schowek na pieluszki, szufladę na wszelkiego rodzaju kremy i drobiazgi.

[product search="organizer z rączką" limit="6" onlyAvailable="true"]

Organizer przenośny Blue Lagoon B.Box cena: 249 zł

Organizer przenośny na akcesoria niemowlęce Blue Lagoon B.Box cena: 249 zł

Organizer przenośny na akcesoria niemowlęce Blue Lagoon B.Box cena: 249 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl