Kategorie blog
Nasze marki

Mata do przewijania Snoozebaby

Mata do przewijania Snoozebaby

 

 

Podczas spacerów z dzieckiem newralgicznym punktem jest zawsze przewijanie. Dobra mata do przewijania rozwiąże jednak to utrudnienie logistyczne.

Jak wiadomo na spacerze każde dziecko jest głodne, niezależnie od tego ile zdołało zjeść przed wyjściem z domu. Chodzi tutaj oczywiście głównie o starsze dzieci. Dla nich zawsze pod ręką trzeba mieć jakąś przekąskę, a jak wiadomo generuje to ogromny bałagan w torbie mamy. Dlatego warto zakupić dla siebie na czas spacerów specjalne torby, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by nie przemakały, a okruszki można było usunąć lekko potrząsając torbą (mają one zamontowane dna dnie siatki, przez które wylatują okruchy).

Jeżeli wychodzimy na dwór z dzieckiem, które jeszcze pije mleko z butelki, to praktycznym rozwiązaniem będzie kupno butelki z dozownikiem mleka oraz specjalnego termosu na butelki. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze można przygotować maluchowi na spacerze świeżą porcję mleka nie rozsypując wody, termos natomiast utrzyma właściwą temperaturę wody.

Przewijanie i przebieranie dziecka

Dużo kłopotów każdemu rodzicowi w czasie spaceru dostarcza przewijanie dziecka. Jednakże wystarczy mieć dobrą matę i wtedy wszystko staje się łatwiejsze. Mata taka powinna się składać i mieć dużo kieszonek na wszystkie potrzebne rzeczy – wówczas można schować ją do torby i mieć wszystko w jednym miejscu. Niektóre maty tak jak mata do przewijania z metkami Snoozebababy posiadają dodatkowe funkcje. Może ona zastąpić np. kocyk, a także zapewnić maleństwu zajęcie w czasie przewijania. Ma ona przyszyte wielokolorowe metki o różnej strukturze, które z pewnością zaciekawią niejednego malca.

Zabawa

Zabawa na spacerze to czysta przyjemność, gdy jest się na placu zabaw i jest na nim dużo dzieci, jednakże gdy maluchowi zaczyna się nudzić warto mieć zawsze ze sobą jakąś jego ulubioną zabawkę, która zajmie go na chwilę przed planowanym powrotem do domu. W przypadku dziewczynek może to być skakanka lub ulubiona lalka, zaś dla chłopców mały robocik czy samochód.

Mata do przewijania z metkami Snoozebaby – cena 115 pln

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl