Kategorie blog
Nasze marki

Jaki kosz Mojżesza wybrać?

Jaki kosz Mojżesza kupić?

 

Kosz Mojżesza to produkt, który ułatwia życie mamom, a dzieciom zapewnia spokojny sen. Wiele z nas nie wyobraża sobie niemowlęctwa swoich maluchów bez niego. Co takiego w sobie ma, że dzieciom tak dobrze się w nim śpi? Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów koszów Mojżesza, jednak my chcemy dziś Wam przedstawić wyjątkowy produkt – kosz Mojżesza Shnuggle w wersji Dreami. Jest on nie tylko produktem najwyższej jakości, ale także spełnia wszelkie wymogi funkcjonalności.

Najważniejsze cechy Kosza mojżesza Dreami

Shnuggle Dreami może być używany przez maluchy już od pierwszych dni życia. Kosz Mojżesza wymiary ma dostosowane zarówno dla noworodków, jak i większych niemowląt – do około szóstego miesiąca życia. Najważniejszą jego zaletą, jest możliwość przenoszenia z miejsca na miejsce, dzięki czemu mamy malucha zawsze na oku. Dziecko w naszej obecności śpi spokojniej, a my możemy wykonać prace domowe, czy zwyczajnie odpocząć lub zjeść posiłek. Takie drobne, wcześniej oczywiste, udogodnienia, potrafią uporządkować dzień i dać nam większy komfort oraz więcej czasu. Kosz Mojżesza Shnuggle Dreami wyposażony jest w stelaż, który posiada dwie funkcje. Pierwsza z nich to tradycyjny stojak, który umożliwia stabilne ustawienie przy łóżku rodziców. Druga opcja to bujak – niezrównana zaleta, szczególnie dla najmłodszych dzieci, które uwielbiają być kołysane – dzięki temu są spokojniejsze, a także dłużej i głębiej śpią. Kosz Shnuggle jest tak skonstruowany, że możemy dziecko bujać zarówno ręką, jak i stopą – co jest niezwykle ważne, zwłaszcza dla mam, które mając dziecko często w na rękach, cierpią nierzadko na bóle ramion. Wysoka jakość produktu sprawia, że nie musicie się martwić o skrzypienie – wszystko tu funkcjonuje na najwyższym poziomie.

[product search="Kosz Mojżesza Dreami" limit="6" onlyAvailable="true"]

Z myślą o dziecku

Kosz Mojżesza Shnuggle został stworzony z myślą zarówno o mamie, jak i dziecku. Zapewnienie najwyższego komfortu maluchom uzyskano, dzięki zastosowaniu specjalnych otworów w koszu oraz wentylowanemu materacowi. Wszystko to sprawia, że kosz Shuggle jest produktem oddychającym, zwiększającym także bezpieczeństwo dziecka, chroniąc je nie tylko przed przegrzaniem, ale także poprzez właściwą wentylację, zapewniając dostęp powietrza. Wewnętrzna część kosza jest wykonana z materiałów, które można prać, co jest niezwykle ważne, przy małych dzieciach. Wybierając Shuggle kosz Mojżesza, macie do wyboru kilka wersji kolorystycznych. Wszystkie barwy utrzymane są w stonowanych, spokojnych kolorach, by zapewnić maluchom bezpieczny, niczym niezakłócony sen. A tego potrzebuje każda mama – dla swojego dziecka i siebie.

Więcej informacji znajduje się na stronie: łóżeczka i kołyski

Kosz Mojżesza

Kosz Mojżesza dla dziecka

Kosz Mojżesza dla niemowląt

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl