Nasze marki
FILTROWANIE

Karty ciążowe, foto karty ciąża i macierzyństwo

Foto karty ciążowe do pamiątkowych zdjęć

Każda przyszła mama wie jak wyjątkowy jest cały okres ciąży – rosnący brzuszek, pierwsze ruchy malucha, pierwsze ubranko, pierwsza wizyta w domu, pierwsze kroki, wyrastające ząbki, ulubione przytulanki, pierwszy śmiech i płacz, aż chciałoby się zachować te chwile na zawsze… I na szczęście jest taka szansa – wszystko to dzięki specjalnie dedykowanym kartom, jakimi są foto karty ciążowe. Dzięki nim nie umknie Ci żadna chwila, a miłe wspomnienia udokumentowane podczas pierwszych miesięcy życia Twojego maluszka zyskają odpowiednią oprawę.

Foto karty ciążowe - twój osobisty notatnik 

Foto karty ciążowe mogą pełnić także funkcję osobistego notatnika – na ich odwrocie możesz zanotować najważniejsze wydarzenia z życia Twojego bobasa, które akurat miały miejsce w danym czasie, Twoje odczucia, emocje, czy też wartości które chciałabyś przekazać maleństwu. To piękne i osobiste wspomnienia, do których będziesz wracała z sentymentem.

Foto karty ciążowe drukowane są na sztywnym, kolorowym papierze dodatkowo zabezpieczonym folią, dzięki czemu nie straszne są mu zgięcia, brud czy ślina Twojego malucha. Liczba kart w zestawie zależy od wybranego przez Ciebie kompletu. Foto karty ciążowe Cuda Wianki zawierają 32 karty, z kolei Foto karty ciążowe Snap the moment zawierają 35 kart. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl