Elle TENS 2 stymulator bólu porodowego Body Clock

0.9
Cena: 399,00 zł 374,00 zł 374.00
ilość szt.
Zyskujesz 374 pkt [?]
W magazynie
Wysyłka w 48h

Elle TENS 2 stymulator bólu porodowego Body Clock (wersja nowa 2020) 

 

Zbliża się poród? Nie zapomnij zabrać Elle TENS 2 do szpitala!

Elle TENS 2 to urządzenie do uśmierzania bólu porodowego bez konieczności podawania leków przeciwbólowych i powszechnie znanych skutków ubocznych znieczulenia zewnątrzoponowego.  Elle TENS 2 to nowa wersja dobrze znanego od wielu lat modelu Elle TENS. W porównaniu do swojego poprzednika, symulator skurczy porodowych Elle TENS 2 został uzupełniony o dwie cechy, o których wiemy,  że są pożądane przez użytkowników:
 • symulator porodu posiada automatycznie podświetlany i jeszcze bardziej uproszczony wyświetlacz LCD. Teraz korzystanie z urządzenia nawet przy słabym oświetleniu (np. wieczorem, w domowym zaciszu) nie stanowi żadnego problemu.

 • symulator wyposażony jest w licznik skurczów, mierzący czas ich trwania oraz czas pomiędzy nimi. W ten sposób łatwo, skutecznie i samodzielnie ocenić postęp porodu.

Stymulator bólu porodowego - poród bez bólu!

Elle TENS cyfrowy stymulator z technologią Opti-Max - specjalnie zaprojektowany do uśmierzania bólu porodowego dla kobiet w ciąży. Elle TENS 2 stymulator bólu porodowego maksymalnie  ogranicza ból w trakcie porodu. Polecany przez położne i lekarzy. Elle TENS jest bezpieczny i łatwy w użyciu, bez żadnych skutków ubocznych dla matki lub dziecka. Pozwala kontrolować łagodzenie bólu i pomaga w naturalny sposób, gdy poród zaczyna się w domu lub w szpitalu. 

Symulator skurczy porodowych - jak stosować? 

Na początku bólu po prostu zastosować na plecach w okolicy krzyża 4 samoprzylepne elektrody i włączyć urządzenie. Poczujesz przyjemne pulsowanie. Przyczyni się to do podniesienia poziomu Twoich własnych uśmierzających ból hormonów endorfin (w organizmie odpowiadają za dobre samopoczucie i działają przeciwbólowo). Kiedy u Ciebie następuje skurcz, naciśnij przycisk regulacji intensywności - dzięki temu nastąpi dodatkowy przypływ energii potrzebny do zwalczania bólu - to proste!

 • wysoka skuteczność
 • brak działań ubocznych (po wykluczeniu przeciwwskazań),
 • brak interakcji z lekami
 • pozwala kontrolować intensywność działania dwóch kanałów
 • wszystkie funkcje są wstępnie zaprogramowane dzięki temu jest łatwy w użyciu
 • przycisk "booster" w celu jeszcze silniejszego niwelowania bólu w trakcie skurczów 
 • dodatkowo technologia Opti-Max daje dodatkową moc na czas kiedy jest potrzebna

Co to jest TENS?

TENS działa poprzez wysyłanie łagodnych impulsów elektrycznych poprzez skórę za pomocą specjalnych przyklejanych elektrod do nerwów podskórnych w celu blokowania informacji bólowych. Doskonała naturalna i bezpieczna forma łagodzenia bólu dla ciężarnych matek. Został zaprojektowany w celu zmniejszenia i kontroli nad bólem. Całkowicie bezpieczny-nie ma wpływu na naturalne reakcje ciała podczas porodu. Jest najnowocześniejszą metodą uśmierzania bólu porodowego bez leków do znieczulania ogólnego i pozwala zachować czujność podczas porodu, gdyż kobieta ciężarna nie jest senna. Co wpływa na lepszy odruch ssania i dobry wynik Apgar u dziecka. Daje kontrolę nad Twoim- własnym łagodzeniem bólu podczas porodu i pozwala na swobodę przemieszczania się.

Przeciwwskazania do TENS:

Stymulatora Elle TENs nie powinny stosować mamy z rozrusznikiem serca, silną arytmia serca (wymagana opinia kardiologa) lub epilepsją (wymagana opinia neurologa) oraz , które mają zaawansowane żylaki zewnętrzne w miejscu aplikacji elektrod (np. żylaki na nogach lub znaczne hemoroidy)

Wykorzystanie stymulatora po ciąży 

Stymulator bólu porodowego ma bardzo szerokie zastosowanie poza bólami porodowymi - zwalcza między innymi: bóle ramion przy karmieniu, bóle menstruacyjne, bóle kręgosłupa, bóle pooperacyjne oraz po cesarskim cięciu, kontuzje sportowe. 

Certyfikat urządzenia medycznego

Stymulator bólu porodowego Elle Tens 2 posiada certyfikat CE 0120 i zgodne z dyrektywą 93/42/EEC dla urządzeń medycznych. UWAGA! Elle TENS 2 stymulator bólu porodowego Body Clock nie powinien być stosowany przed 37 tygodniem ciąży.

Elle TENS 2 stymulator bólu porodowego Body Clock jest stosowany w najlepszych szpitalach położniczych w Polsce  przez wybitnych profesorów w tym min. przez prof. Anitę Olejek - Kierownik Kliniki Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu oraz Konsultanta Wojewódzkiego z Zakresu Położnictwa i Ginekologii. Symulator bólów porodowych polecany jest przez miesięcznik "Twój Styl". 

Elle TENS 2 - najważniejsze cechy urządzenia:

 • Dwa niezależne kanały
 • 4 duże przyklejane elektrody
 • Wstępnie zdefiniowane ustawienia w celu łatwiejszego użycia
 • Przycisk "boost" - należy wcisnąć w momencie wystąpienia skurczy, aby nastąpił przypływ energii. 
 • Technologia "Opti-Max" - daje dodatkowe wzmocnienie energii, gdy jest ona potrzebna
 • Duży ekran LCD
 • W zestawie smycz
 • Obrotowy zaczep do paska

Zawartość opakowania:

 • 4 duże przyklejane elektrody - wielokrotnego użycia
 • 2 zestawy przewodów + jeden rezerwowy
 • 2 baterie AA + 2 na zapas
 • Torebka z miękkiego materiału do przenoszenia urządzenia
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Gwarancja na produkt 24 miesięcy

UWAGA: Produkt medyczny. Po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia,ze względów higienicznych  i korona wirusa.

Zobacz wszystkie przedmioty tego producenta Zobacz wszystkie przedmioty z tej kategorii

Inni klienci kupili również

Opinie o produkcie (2)

7 czerwca 2021

To urządzenie bardzo mi pomogło podczas porodu. Wiedziałam jak często pojawiają się skurcze i w jakim momencie porodu się znajduję. Dzięki niemu towarzyszył mi znacznie mniejszy stres niż podczas 1 porodu!

30 listopada 2021

Świetne urządzenie, bardzo mi pomogło, paczka szybko dotarła i zdążyłam zabrać do szpitala :-)

Oceń:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl