Gadżety ciążowe i poporodowe

109,00 PLN Cena: 99,00 PLN
Bestseller
29,00 PLN Cena: 16,00 PLN
29,00 PLN Cena: 16,00 PLN

Twój ciążowy niezbędnik od A do Z

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Zawsze chcemy, by przebiegała ona spokojnie i bezproblemowo. Jest to czas bardzo intensywny i angażujący, w którym maksymalnie chcemy skupić się na zdrowiu swoim i dziecka. Obecny rynek oferuje mnóstwo akcesoriów ciążowych, które mogą ułatwić życie każdej ciężarnej kobiecie i jej maluszkowi.

Akcesoria i gadżety ciążowe

Jeśli jesteś zorganizowaną mamą, która musi mieć wszystko poukładane, to świetnym gadżetem dla Ciebie może okazać się dzienniczek ciąży. Naprzeciw oczekiwaniom każdej przyszłej mamy został stworzony dzienniczek ciąży, dzięki któremu może śledzić ona przebieg całej swojej ciąży – monitorować wagę, terminy wizyt lekarskich lub spisywać swoje własne refleksje i przemyślenia. Dzienniczek ciążowy będzie zatem nie tylko wyjątkową pomocą podczas ciąży, ale także jej wspaniałą pamiątką!

Pas ciążowy - co to jest i czy ci się przyda?

Pasy ciążowe mogą okazać się nieocenioną pomocą i ulgą dla każdej przyszłej mamy. Mają szereg zastosowań i zalet, które zapewnią komfort każdej kobiecie spodziewającej się maluszka. Pas ciążowy na brzuch ma za zadanie podtrzymać ciążowy brzuszek i zmniejszyć uciążliwy ból pleców. Jego niepodważalną zaletą jest fakt, że jest on odciążający dla kręgosłupa. Będzie to idealne akcesorium dla każdej przyszłej mamy, która zmaga się z ciężkimi bólami kręgosłupa i pleców.

Monitor tętna płodu - twoje domowe KTG

Dla każdej przyszłej mamy, zdrowie i rozwój jej nienarodzonego dziecka jest najważniejsze. Jesteśmy pewni, że podobnie jest w Twoim przypadku. Z pewnością dla każdej mamy każde uderzenie serca, każde pojedyncze kopnięcie maluszka jest na wagę złota. Możesz łatwo śledzić je dzięki jednemu urządzeniu. Monitor tętna płodu pozwala Ci obserwować nawet najmniejszy ruch Twojego maleństwa, całkowicie nieinwazyjnie i bezpiecznie. Dzięki czystemu dźwiękowi usłyszysz nawet najcichszą czkawkę, czy uderzenie małego serduszka.

Elle Tens - urządzenie łagodzące ból porodowy

Czy myśląc o porodzie, jedyne co przychodzi Ci na myśl to ból? Jeżeli przeraża Cię ból porodu, zapoznaj się z urządzeniem o nazwie Elle Tens. To innowacyjne urządzenie pozwala na kontrolowanie oraz eliminację bólu porodowego, dzięki uwalnianym endorfinom. Używany przez lekarzy i położnych, jest skutecznym i bezpiecznym sposobem na uśmierzenie bólu w trakcie porodu. Aparat Elle Tens wyposażony jest w elektrody, które przyklejone do skóry blokują informatory bólowe. To całkowicie bezpieczna opcja dla wszystkich przyszłych mam, które ogrnia strach na myśl o bólu, jaki towarzyszy przyjściu dziecka na świat.

Clippasafe - adapter do pasów dla kobiet w ciąży

Jeśli jesteś kierowcą, lub często podróżujesz samochodem, zapoznaj się z adapterem do pasów dla kobiet w ciąży. Clippasafe to pas, który jest bezpieczny zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego nienarodzonego maluszka. Adapter do pasów zapewni Wam maksymalne bezpieczeństwo i wygodę. W zaawansowanej ciąży, tradycyjne pasy samochodowe, ze względu na miejsce swojego ucisku mogą nie być bezpieczne dla mamy i dziecka. Pas ciążowy do samochodu Clippasafe prowadzony jest pod brzuchem, chroni Twój brzuszek, nie uciskając go.

Pasy poporodowe to szybki powrót do formy po ciąży

Jednym ze zmagań każdej kobiety po porodzie, jest powrót do figury sprzed ciąży. Każdej z nas zależy na tym, aby szybko i efektywnie zgubić nadprogramowe kilogramy, ujędrnić i wyrzeźbić sylwetkę. Intensywne treningi i dieta są jednak ciężkie, mając tyle obowiązków na głowie. Z pomocą przychodzi nam pas poporodowy - pomysłowy gadżet dla mamy. Ten marki Belly Bandit ściąga mięśnie ABS, jest wsparciem dla nóg i pleców, a także skutecznie redukuje i zmniejsza rozstępy. Jest on dodatkową pomocą dla kobiet po cesarce, gdyż bezpiecznie i szybko pomaga w gojeniu się ran.

Newsletter

Social Media

All rights reserved