Szumiś Lily Szumisie

Szumiś Lily Szumisie

Cena: 129,00 PLN
ocenaocenaocenaocenaocena
Ocena: 0/50 (0 Opinie)
Czas wysyłki: 48h
Ilość:

Wysyłka gratis od 299 PLN

Marka: Szumisie
Dostawa: 9,99 PLN (Przelew), 19,00 PLN (pobranie)
Płatność: PayU, PayPal, wpłata na konto, pobranie
Szumiś Lily wydaje aż pięć rodzajów szumu: dwa szumy o rożnych częstotliwościach przypominające dźwięk suszarki, szum fali morskiej, szum padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem. W prosty sposób - jednym przyciskiem - można zmieniać wydawany dźwięk. Szumiś  po 60 minutach zaczyna się stopniowo wyciszać, żeby nie wybudzić śpiącego dziecka i samo się wyłącza.
 
Szumiś stanie sie stanie się przyjacielem Twojego dziecka na wiele lat. Twoje dziecko pokocha miękki materiał minky. Szumiący odgłos ułatwia wyciszenie dziecka i jego utulenie do snu.
 
Wysokość szumisia to 25 cm. Szumisie uszyte są z pięknych, miękkich i bezpiecznych dla dzieci materiałów. Posiadają odpowiednie atesty. Bez problemu można je prać w pralce.
 
Uruchamianie urządzenia dźwiękowego - jak działa Szumiś? 
  • Do uruchomienia urządzenia dźwiękowego potrzebne są 3 baterie AAA1,5 V. 
  • Montaż urządzenia w produkcie oraz wymiana baterii może być dokonana wyłącznie przez osobę dorosłą. Włóż baterie do urządzenia dźwiękowego i zamknij kieszonkę na baterię przykręcając śrubkę. 
Włączanie i wyłączanie urządzenia
  • Urządzenie włącza się poprzez naciśnięcie na przycisk znajdujący się na urządzeniu dźwiękowym. Żeby uruchomić urządzenie należy przez około 1 sekundę przytrzymać wciśnięty przycisk.
  • Urządzenie dźwiękowe wyłącza się przez ponowne przytrzymanie przez około 1 sekundy wciśniętego przycisku lub automatycznie po około 50 minutach od uruchomienia. 
  • W przypadku, gdy jakość odtwarzanych dźwięków ulegnie pogorszeniu, należy wymienić baterie na nowe.

Regulacja głośności 

  • W celu przyciszenia dźwięku urządzenia należy po uruchomieniu urządzenia dźwiękowego jeszcze raz wcisnąć przycisk główny i przytrzymać go tak długo aż słyszalny dźwięk będzie optymalny. Ponowne wciśnięcie przycisku i przytrzymanie spowoduje pogłaśnianie dźwięku urządzenia. 
  • Urządzenie zapamiętuje wybraną głośność szumu i po kolejnym włączeniu urządzenia dźwięk jest automatycznie ustawiony na wybraną ostatnio głośność. 
Zmiana rodzaju szumu
  • Urządzenie odtwarza trzy rodzaje dźwięku o różnych częstotliwościach. Żeby zmienić odtwarzany dźwięk należy po uruchomieniu urządzenia dwukrotnie szybko wcisnąć przycisk główny. Powtarzanie czynności spowoduje przełączanie na kolejny rodzaj szumu. 
Montaż urządzenia
  • Urządzenie dźwiękowe należy umieścić w kieszonce w produkcie  i zabezpieczyć przed dzieckiem, zamykając kieszonkę na suwak. 
Jak prać?
  • Wszystkie produkty z kolekcji Szumisie wykonane są z wysokiej jakości materiałów nadających się do prania. 
Gwarancja : 
  • Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta. Podstawą gwarancji jest oryginalny dowód zakupu.
  • Produkt nie podlega gwarancji w przypadku niewłaściwego użytkowania lub po nieautoryzowanych naprawach.

Newsletter

Social Media

All rights reserved Copyright © 2008-2018 BabyMama.pl