Poduszka ciążowa, poduszka ciążowa C

Jak spać w trakcie ciąży?

Ciąża jest bez wątpienia pięknym i wyjątkowym okresem w życiu każdej kobiety. Serce maluszka bijące pod sercem mamy jest prawdziwym szczęściem. Nie oszukujmy się jednak - ciąża to także czas pełen wyrzeczeń i trudności dla mamy. Pojawiają się one zwłaszcza w czasie, gdy brzuszek przyszłej mamy zaczyna rosnąć, a wraz z nim rosną problemy związane ze snem. A przecież sen i odpoczynek są kluczowe, jeśli chodzi o zdrowie i samopoczucie przyszłej mamy, a także jej nienarodzonego dziecka.

Poduszka ciążowa do spania

Znamy sposób na zapewnienie spokojnego i odświeżającego snu - z pomocą przychodzą poduszki ciążowe. Jest to jeszcze nowość na rynku, jednak błyskawicznie podbiła serca wielu ciężarnych kobiet, znacznie ułatwiając im życie. Istnieje mnóstwo rodzajów poduszek ciążowych do spania. Wiele z nich różni się kształtem lub materiałem, ich cel jest jednak jeden – zapewnić spokojny, wygodny sen i wypoczynek przyszłej mamie. Ich specjalnie wyprofilowane kształty ułatwiają znalezienie komfortowej pozycji do spania, jednocześnie zapewniając wygodę maluszkowi w brzuchu. Idealnie sprawdzi się w tym poduszka ciążowa do snu o charakterystycznym kształcie przypominającym cyfrę 9. Ma on za zadanie odpowiednio podtrzymać ciało i brzuszek mamy, jednocześnie dbając o prawidłowe krążenie krwi w organizmie, tym samym zapewnić bezpieczeństwo dziecku.

Niezwykłą zaletą poduszek ciążowych jest także fakt, że rosną one razem z dzieckiem i okazują się przydatne w wielu fazach jego rozwoju. Znajdą swoje zastosowanie zarówno w ułatwieniu snu mamie, podczas karmienia maluszka, lub w ułatwieniu mu nauki siadania. Zakup poduszki ciążowej jest zatem inwestycją na lata! Każda z poduszek ciążowych na naszej stronie - poduszka ciążowa Poofi oraz poduszka ciążowa Motherhood wykonana jest z delikatnych, miękkich i antyalergicznych materiałów wysokiej jakości które posiadają atesty i certyfikaty – pozwalają na bezpośredni kontakt z delikatną skórą. Ponadto, poduszki ciążowe i nadają się do prania w pralce i są także łatwe w przechowywaniu.

Newsletter

Social Media

All rights reserved Copyright © 2008-2018 BabyMama.pl