Gryzak Sophie żyrafa Vulli

Gryzak Sophie żyrafa Vulli

Cena: 79,00 PLN
ocenaocenaocenaocenaocena
Ocena: 4.5/50 (3 Opinie)
Czas wysyłki: 24h - ekspresowa dostawa
Ilość:

Wysyłka gratis od 299 PLN

Marka: Vulli
Dostawa: 9,99 PLN (Przelew), 19,00 PLN (pobranie)
Płatność: PayU, PayPal, wpłata na konto, pobranie

Żyrafa Sophie to pozornie zwykła, mała, gumowa zabawka z piszczałką. Zwierzątko o wzroście 18 cm, koloru złamanej bieli, z brązowymi cętkami, ma 4 nogi, parę uszu i parę rogów. Jest bardzo lekka, a jej długie nogi i szyja są łatwe do chwycenia dla dziecka już w pierwszych dniach życia. Od ponad 50 lat nieustająco jest najpopularniejszą „pierwszą zabawką” kolejnych pokoleń niemowląt. Kategoria wiekowa: 0+

  • Wzrok
W wieku 3 miesięcy wzrok niemowlęcia jest nadal ograniczony i może jedynie rozpoznawać duże kontrasty. Ciemne i kontrastowe, przyciągające uwagę cętki na całej Sophie dostarczają wzrokowej stymulacji dlatego bardzo szybko staje się ona znajomym przedmiotem dla dziecka.
  • Słuch
Piszczałka umieszczona w Sophie bawi i stymuluje słuch dziecka. Na początku śmieszny dźwięk wydawany przez żyrafę gdy jest ściskana pomaga w stymulacji słuchu dziecka, a następnie pomaga mu w zrozumieniu połączenia pomiędzy przyczyną i skutkiem.
  • Smak
Żyrafka Sophie jest zrobiona w 100% z naturalnej gumy i farby spożywczej. Jest kompletnie bezpieczna dla gryzienia, tak jak smoczek od butelki. Jej obła budowa i wiele części łatwych do żucia (uszy, rogi, nogi) czynią ją świetnym remedium na ukojenie dziecięcych dziąsełek podczas ząbkowania.
  • Dotyk
Jest pierwszym środkiem jaki niemowlę posiada komunikując się ze światem zewnętrznym. Miękki dotyk Sophie, jak skóra mamy niemowlęcia, stymuluje fizjologiczne i emocjonalne reakcje, które uspakajają dziecko i sprzyjają zdrowemu rozwojowi i dobremu samopoczuciu.
  • Zapach
Osobliwy zapach naturalnej gumy z drzewa Hevea czyni Sophie wyjątkową i łatwą do identyfikacji dla niemowlęcia z pośród wszystkich innych jego zabawek
  • Uwaga: Ze względu na to, że Sophie jest produktem z naturalnej gumy, nie wolno jej sterylizować. Zabawkę należy myć wodą i mydłem i po umyciu wycierać do sucha.
  • w 2009 roku Sophie otrzymała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4296
  • wyprodukowano we Francji

Opinie


Monika opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Daję 8 a nie 10, bo cena jest trochę wysoka, na szczęście dostaliśmy żyrafkę w prezencie. Super się sprawdza nie tylko przy ząbkowaniu, ale także po prostu jako zabawka. Dziecku łatwo złapać żyrafkę. Mój maluszek ją uwielbia.
Ilona opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Bardzo fajna zabawka dla niemowląt, wykonana z naturalnej gumy, przez co jest nieszkodliwa dla dziecka. Miękka w dotyku, malowana farbą spożywczą, trudna do przegryzienia.
juka opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Zabawka- gryzak, która przypadła do gustu mojego dziecka. Polecam.

WideoNewsletter

Social Media

All rights reserved Copyright © 2008-2018 BabyMama.pl