Dzienniczek ciąży Brioko

Dzienniczek ciąży Brioko

Cena: 44,00 PLN
ocenaocenaocenaocenaocena
Ocena: 4.25/50 (2 Opinie)
Czas wysyłki: 24h - ekspresowa dostawa
Ilość:

Wysyłka gratis od 299 PLN

Marka: Brioko
Dostawa: 9,99 PLN (Przelew), 19,00 PLN (pobranie)
Płatność: PayU, PayPal, wpłata na konto, pobranie

Ciąża to wspaniały okres dla przyszłej mamy oraz jej otoczenia. Wyczekiwanie na badanie USG, pierwsze ruchy dziecka, obserwacja rosnącego brzuszka. Oprócz wielkich oczekiwań i radości, ciąża jest również czasem ogromnych zmian w sposobie odżywiania i stylu życia. Przyszła mama musi pamiętać o terminach wizyt u lekarza oraz wykonywać badania w określonym czasie. Naprzeciw jej oczekiwaniom powstał Dzienniczek Ciąży. Został zaprojektowany na bazie doświadczeń kilkuset przyszłych mam, a także położnej. Ciąża to czas, który wymaga od kobiety odpowiedzialności i dobrej organizacji.

To pierwsza lekcja dbania nie tylko o siebie, ale i o nowe życie. Stąd by ułatwić zapamiętanie dat wizyt u lekarza, terminów badań, czy też spotkań w szkole rodzenia, powstał Dzienniczek Ciąży. To w nim przyszła mama zapisze także wspomnienia takie jak: datę pozytywnego testu ciążowego, datę pierwszych ruchów dziecka oraz własne przemyślenia z tego okresu. Dodatkowo pozna podstawowe skróty wyników badań, skonsultuje dietę i ćwiczenia, a uczestnicząc w zajęciach w szkole rodzenia zapisze sobie terminy spotkań oraz notatki z zajęć.

W Dzienniczku Ciąży zanotuje również wspomnienia z porodu i informacje o narodzonym dziecku. A także pierwsze chwile z maluszkiem. Ponadto w Dzienniczku znajdą strony z: tłumaczeniem skrótów z badania USG w ciąży, tabelką z rozpisanymi badaniami w ciąży,  radami od położnej oraz istą rzeczy do szpitala (dla mamy i dziecka.

  • wymiary: 12 cm x 16 cm
  • stron: 122
  • okładka: twarda/ kołonotatnik - łatwe przekładanie kartek
  • dzienniczek jest niezwykle poręczny, więc zmieści się w każdej torebce.

Opinie


Barbra86 opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Sprawdza się jako planer wizyt lekarskich i notatnik rozwoju ciąży.. Przydatny upominek :)
iza345 opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Rewelacja! Dostałam od koleżanki i jestem bardzo zadowolona.

Newsletter

Social Media

All rights reserved Copyright © 2008-2018 BabyMama.pl