Dwustronna muzyczna książeczka Yookidoo

Dwustronna muzyczna książeczka Yookidoo

Cena: 85,00 PLN
ocenaocenaocenaocenaocena
Ocena: 4.25/50 (2 Opinie)
Czas wysyłki: 24h - szybka wysyłka
Ilość:

Wysyłka gratis od 299 PLN

Marka: Yookidoo
Dostawa: 9,99 PLN (Przelew), 14,00 PLN (pobranie)
Płatność: PayU, PayPal, wpłata na konto, pobranie

Dwustronna muzyczna książeczka jest zaprojektowana tak, aby zaspokoić dwa etapy rozwoju dziecka. Książeczka posiada miłe dla dziecka spokojne kołysanki (Chopin oraz Haydn) oraz przyjazne okrągłe buźki zapalające się jedna po drugiej, aby zachęcić dziecko do śledzenia wzrokiem oraz przekręcania główki na boki. Możemy ją używać w kołysce, wózku czy postawić samodzielnie na macie. Składana w harmonijkę, dla wygodnego przenoszenia.
Główne zalety:

  • dwie strony książeczki dopasowane do etapu rozwoju dziecka,
  • zabawka posiada uspokajające melodie ułatwiające usypianie Maluszka,
  • możliwość postawienia zabawki na płaskiej powierzchni,
  • łatwa w przenoszeniu,
  • świecące buzie mobilizujące do podnoszenia, czy przekręcania główki,
  • sznureczki ułatwiające przymocowanie do łóżeczka czy wózka.
  • wymagane baterie 3xAAA załączono baterie testowe.
  • wymiary: długość 75 cm x grubość 3 cm x szerokość 14,5 cm

Dwustronna Muzyczna Książeczka zawiera proste, czarno-białe, wyraźne dla noworodka grafiki z jednej strony oraz bardziej skomplikowane kolorowe grafiki dla starszych dzieci po drugiej stronie. Przyjazne buzie zaświecają się jedna po drugiej w tę i z powrotem w rytm muzyki, pobudzając dziecko do wodzenia wzrokiem za światełkiem. Umieszczając książeczkę w kołysce/ wózku, mobilizujemy leżące na plecach dziecko do unoszenia główki. Użyj książeczki do zabawy oraz zachęcania dziecka lezącego na brzuchu do unoszenia główki, ramion w momencie podążania za światełkami. Światełka oraz muzyka aktywowane są okrągłym przyciskiem. Przed użyciem usuń taśmę wystająca na dole czerwonej kuli. Przesuń suwak na jeden z kilku trybów odtwarzania. Uspokajająca muzyka Chopina czy stymulująca muzyka Hyden'a gra przez 10 minut a następnie się wyłącza. Światełka bedą świeciły sie przez 10 minut po czym nastąpi wyłączenie.

Zabawki dla niemowląt Yookidoo przeznaczone są do zabawy, rozrywki, poszukiwania i odkrywania. Uruchomiona ponad 10 lat temu linia zabawek do kąpieli, była tak rewolucyjna, że na zawsze zmieniła całą kategorię zabawek do kąpieli. Produkty Yookidoo dystrybuowane są do ponad 30 krajów na całym świecie, zaspokajają potrzeby milionów szczęśliwych rodziców i wesołych dzieci.  

Opinie


Hanka opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Książka cudowna!!!
Kate opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Moje dziecko lubi muzyczki które wygrywa. Pomagają mu zasypiać. Książeczka składa się w harmonijkę, posiada sznurki do przywiązania do wózka lub łóżeczka.

WideoNewsletter

Social Media

All rights reserved