0

Butelki i bidony

Butelka samonagrzewająca się Paulandstella

Butelka samonagrzewająca się Paulandstella
ocenaocenaocenaocenaocena
Ocena: 5/5 (3 Opinie)
Cena: 139,00 PLN
Producent: Paulandstella
Model:
Status: 24h - szybka wysyłka, w magazynie!
Wysyłka: 7,99 PLN (przelew), 14,00 PLN (pobranie)
Wysyłka gratis od 299 PLN (przelew i pobranie)
Płatność: PayU, PayPal, wpłata na konto, pobranie
OPIS PRODUKTU
Samonagrzewająca się butelka paulandstella to rewolucyjny wynalazek ułatwiający rodzicom karmienie dziecka. Od dziś zawsze i wszędzie można podać dziecku świeży pokarm o odpowiedniej temperaturze.
 
Samonagrzewająca się butelka paulandstella łączy w sobie imponującą, unikalną technologię ze stylowym wyglądem. Do swojego działania nie potrzebuje prądu ani baterii, a jedno kliknięcie wystarczy, aby butelka automatycznie podgrzała wodę do idealnej dla dziecka temperatury (36 stopni Celsjusza). Można to sprawdzić na wbudowanym termometrze, zlokalizowanym w połowie wysokości butelki. Koniec ze zgadywaniem i sprawdzeniem temperatury na wyczucie.
 
Teraz już wystarczy tylko odmierzyć mleko w proszku bezpośrednio do podgrzanej wody. Posiłek osiągnie optymalną temperaturę w zaledwie 5 minut. Prosty sposób na błyskawiczne przyrządzenie świeżego pokarmu dla maluszka, niezależnie od pory i miejsca, w którym się znajdujecie. Ponadto butelka paulandstella jest w stanie utrzymywać właściwą temperaturę mleka nawet przez godzinę.


Zestaw zawiera:

  • butelkę o pojemności 180 ml;
  • wyświetlacz temperatury;
  • moduł grzewczy (Zastosowany moduł grzewczy jest wielokrotnego użytku i może funkcjonować przez około 3 miesiące. By naładować moduł grzewczy, należy zanurzyć go na około 20 - 25 minut we wrzątku.
  • silikonowy smoczek antykolkowy z szeroką szyjką nr 2 dla dzieci w wieku od 3 do 24 miesięcy.

Butelka paulandstella to:

  • ciepłe mleko dosłownie w kilka minut;
  • wskaźnik temperatury;
  • moduł grzewczy do wielokrotnego użytku – naładować go można poprzez zanurzenie we wrzącej wodzie lub umieszczając w sterylizatorze parowym;
  • silikonowy smoczek z systemem antykolkowym;
  • pasują smoczki marki NUK
  • pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka nr op-4635, ważna do 31.03.2017r.
Samonagrzewająca się butelka paulandstella wyposażona jest w antykolkowy  silikonowy smoczek o anatomicznym kształcie, wielkościowo odpowiedni dla niemowląt od 3 do 24 miesiąca życia. Szeroka szyjka smoczka zapewnia równomierne rozłożenie ciśnienia w butelce i w czasie picia redukuje do minimum ilość połykanego przez dziecko powietrza.
 
Butelka paulandstella produkowana jest w Niemczech zgodnie z najwyższymi wymogami bezpieczeństwa. Odpowiada europejskim normom odnośnie artykułów dziecięcych. Nie zawiera ftalanów.

Butelka paulandstella jest idealnym rozwiązaniem w czasie podróży, ale i nocnego karmienia, gdy liczy się szybkość przygotowania posiłku. Użytkowanie butelki jest niezwykle proste i polega na naciśnięciu jednego guzika. To jedno kliknięcie wystarczy, aby zawartość butelki została podgrzana do optymalnej temperatury. Może ona służyć do przygotowania mleka modyfikowanego, ale i herbatki dla dzieci.
Butelka nie zawiera Bisfenolu A, jest zgodna z normami EN14350 Artykuły dla niemowląt i małych dzieci. Sprzęt do picia dla małych dzieci. Została dopuszczona również do obrotu produktu farmaceutycznego.

Ewelina opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Cudna na spacery. Problem ciepłego mleka rozwiązany.
Ilona opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Idealna na spacery, wyjazdy. Nie wymaga baterii ani ładowarki. Aby podgrzać zawartość butelki wystarczy jedno przyciśnięcie. Temperaturę można sprawdzać na wbudowanym termometrze. Całość jest estetyczna i nowoczesna. Polecam!
Iza opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Sprawdza się, polecam, używam od miesiąca.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 BabyMama.pl
Kontakt ze sklepem