Adapter do pasów dla kobiet w ciąży Bump Belt Clippasafe

Cena: 149,00 PLN
ocenaocenaocenaocenaocena
Ocena: 4.5/5 (3 Opinie)
+ Ilość: -

Darmowa wysyłka od 299PLN

Marka: Clippasafe
Czas wysyłki: 24h - szybka wysyłka, w magazynie!
Dostawa: 7,99 PLN (przelew), 14,00 PLN (pobranie)
Płatność: PayU, PayPal, wpłata na konto, pobranie
Adapter Clippsafe zapewni  Tobie poczucie bezpieczeństwa i komfortu oraz pomoże chronić Twoje nienarodzone dziecko podczas jazdy samochodem. Jesteś w ciąży? Zapnij pasy! Zadbaj o bezpieczeństwo Swoje i Twojego nienarodzonego dziecka w podróży.
 • pas prowadzony jest pod brzuchem, dając bezpieczeństwo zarówno przyszłej mamie jak i dziecku!
 • wygodny dla mamy ubranej zarówno w spodnie jak i spódnicę
 • mocne zapięcia na zatrzask dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa
 • wzmocnienia pasów bocznych dają lepsze zabezpieczenie
 • spód jest wykonany z antypoślizgowego materiału- nie zsuwa się przy wsiadaniu i wysiadaniu z pojazdu
 • w górnej części jest wykonany z wysokiej jakości materiałów w kolorze czarnym
 • polecany już od 2. miesiąca ciąży.
W chwili zderzenia, a nawet przy najmniejszych kolizjach, siła uderzenia wyrzuca dorosłą osobę do przodu z siłą do 5 ton. Tradycyjny pas w chwilach kolizji, a także przy gwałtownym hamowaniu pojazdu może wywierać ogromny nacisk na brzuch i macicę przyszłej mamy. Może to doprowadzić do poronienia lub poważnych obrażeń płodu. Co więcej, niektóre mamy, szczególnie w ostatnich tygodniach ciąży, odczuwając ogromny dyskomfort związany z tradycyjnymi pasami bezpieczeństwa, świadomie rezygnują z ich użycia, narażając siebie i swoje dziecko na ekstremalne ryzyko.
 
Adapter do pasów bezpieczeństwa Bump Belt brytyjskiej firmy Clippasafe pozwala na:
 • bezpieczną i wygodną podróż w zapiętych pasach samochodowych
 • daje poczucie bezpieczeństwa mamie jako kierowcy lub jako pasażerce
 • nadaje się do przednich jak i tylnych siedzeń
 • jest bezpieczny, praktyczny i prosty w użyciu
Prawidłowo założony adapter Clippasafe układa pas bezpieczeństwa tak aby został on zlokalizowany pod brzuszkiem, odpowiednio nisko na biodrach i miednicy, (które dużo lepiej absorbują siłę uderzenia) chroniąc nienarodzone dziecko. Jest to jedyny adapter bezpieczeństwa na rynku który jest równie wygodny dla mamy ubranej zarówno w spodnie jak i spódnicę.
 
Clippasafe nie wymaga żadnych certyfikatów w odniesieniu do rozporządzenia ECE R16 ani żadnych innych standardów narzucanych przez branże producentów akcesoriów samochodowych. Clippasafe poddany został badaniom podczas crash-testów w Qinetig Center of Human Science Impack Test Facility ( Centrum Naukowe Badań Zderzeń i Kolizji w Qinetig, UK).
 
Przeprowadzone badania wykazały że Clippasafe jest:
 • efektywnym rozwiązaniem pozwalającym skutecznie obniżyć pas poniżej brzucha przyszłej mamy, kierując siłę uderzenia na biodra
 • skuteczny - w żaden sposób nie narusza integralności strukturalnej pasów samochodowych.
 • badania statystyczne potwierdzają, że nienarodzone dziecko może doznać bardzo poważnych obrażeń lub zginąć, kiedy pas samochodowy jest umieszczony w chwili zderzenia bezpośrednio na brzuszku przyszłej mamy.
Adapter do pasów Bump Belt nie wymaga żadnych certyfikatów w odniesieniu do rozporządzenia ECE R16 ani żadnych innych standardów narzucanych przez branże producentów akcesoriów samochodowych.

Opinie


anna opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Dla bezpieczeństwa mojego dziecka wszystko. Dlatego mąż kupił mi właśnie taki adapter do pasów bezpieczeństwa. Łatwy w montażu nie uciska brzuszka i daje komfort w podróży i poczucie bezpieczeństwa. Polecam wszystkim mamusiom :)
Beata opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Dużo jeżdżę samochodem w pracy i po pracy. Adapter to bardzo przydatny gadżet. To ciągłe zapinanie i odpinanie pasów i dbanie o to, by pas nie uciskał ciążowego brzucha doprowadzało mnie do obłędu. Adapter okazał się dużym ułatwieniem
Barbra86 opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Dobrze utrzymuje pas pod brzuchem, nie ześlizguje się. Używam adaptera by zwiększyć bezpieczeństwo jazdy i być spokojną że mojemu maluchowi jest wygodnie. Polecam każdej ciężarnej.

Wideo


Klienci którzy kupili ten produkt, wybrali również


All rights reserved