Żyrafa Sophie Vulli

Cena: 79,00 PLN
ocenaocenaocenaocenaocena
Ocena: 4.5/5 (3 Opinie)
+ Ilość: -

Darmowa wysyłka od 299PLN

Marka: Vulli
Czas wysyłki:
Dostawa: 7,99 PLN (przelew), 14,00 PLN (pobranie)
Płatność: PayU, PayPal, wpłata na konto, pobranie

Żyrafa Sophie to pozornie zwykła, mała, gumowa zabawka z piszczałką. Zwierzątko o wzroście 18 cm, koloru złamanej bieli, z brązowymi cętkami, ma 4 nogi, parę uszu i parę rogów. Od ponad 50 lat nieustająco jest najpopularniejszą „pierwszą zabawką” kolejnych pokoleń francuskich niemowląt. Jej sława powoli obejmuje cały świat, bawią się nią także dzieci gwiazd.

Jej kształty są stworzone do małych rączek - jej szyja jest superwygodnym uchwytem a głowa i nogi – wymarzonymi gryzakami. Dzięki temu, kiedy niemowlę drośnie, Sophie staje się niezastąpionym przyjacielem przy bolesnym ząbkowaniu.

Jej brązowe cętki i czarne, wielkie oczyprzyciągają uwagę niemowlęcia dużo bardziej, niż feeria kolorów innych zabawek. Ten, kto ją projektował, umiał świetnie obserwować dzieci, bo naukowe badania na temat preferencji i uwagi niemowląt były przeprowadzone dużo później, niż powstawała Sophie.

Sophie ma piszczałkę w brzuchu, którą  niemowlak jest w stanie uruchomić, potrząsając ją za szyję lub ściskając za głowę – piszczałka wydaje charakterystyczny dla Sophie dźwięk „pouik”, przypominający śmiech.

Sophie jest miękka, więc bezpieczna w użyciu – w niezręcznych rączkach niemowlęcia, przy nieskoordynowanych ruchach, nie ma szans, aby dziecko uderzyło się nią w czasie zabawy w główkę albo w buzię, jak to dzieje się często z grzechotkami. Możesz spokojnie zostawić ją samą z dzieckiem.

MATERIAŁ - NATURALNA GUMA z drzewa Hevea, z której jest robiona Sophie, jest jedwabista w dotyku – jak kobieca skóra, której dotyk uwielbiają noworodki.

Jej smak i zapach – delikatny ale charakterystyczny – najwyraźniej bardzo odpowiada niemowlętom. Zrobiona z naturalnej gumy (bez ftalanów) i barwiona farbą spożywczą, jest równie bezpieczna do gryzienia, ssania, ciumkania i mamlania w buzi, jak smoczek. I bardzo trudno ją przegryźć.

Coś jeszcze w sobie musi mieć ta Sophie – może to ten smak i zapach gumy Hevea, a może szczególny wyraz pyszczka? - bo niemowlęta przepadają za nią, nawet jeżeli są otoczone innymi, podobnymi zabawkami.

  • Produkowana w Unii Europejskiej
  • Kategoria wiekowa: 0+
  • Uwaga: ze względu na to, że Sophie jest produktem z naturalnej gumy, nie wolno jej sterylizować. Zabawkę należy myć wodą i mydłem i po umyciu wycierać do sucha.
  • Sophie otrzymała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4296

Opinie


Monika opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Daję 8 a nie 10, bo cena jest trochę wysoka, na szczęście dostaliśmy żyrafkę w prezencie. Super się sprawdza nie tylko przy ząbkowaniu, ale także po prostu jako zabawka. Dziecku łatwo złapać żyrafkę. Mój maluszek ją uwielbia.
Ilona opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Bardzo fajna zabawka dla niemowląt, wykonana z naturalnej gumy, przez co jest nieszkodliwa dla dziecka. Miękka w dotyku, malowana farbą spożywczą, trudna do przegryzienia.
juka opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Zabawka- gryzak, która przypadła do gustu mojego dziecka. Polecam.

WideoNewsletter

Social Media

All rights reserved