Nasze marki
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa Kurier DPD już od 299 zł.

Szumiś Simon Szumisie

0.5
Cena: 129,00 zł 129.00
Czas wysyłki: 24h
ilość szt.
Zyskujesz 129 pkt [?]
Dodaj do przechowalni
Darmowa wysyłka zamówień od 299 zł

Opis produktu

Szumiś Matt wydaje aż pięć rodzajów szumu: dwa szumy o rożnych częstotliwościach przypominające dźwięk suszarki, szum fali morskiej, szum padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem. W prosty sposób - jednym przyciskiem - można zmieniać wydawany dźwięk. Szumiś  po 60 minutach zaczyna się stopniowo wyciszać, żeby nie wybudzić śpiącego dziecka i samo się wyłącza.
 
Szumiś stanie sie stanie się przyjacielem Twojego dziecka na wiele lat. Twoje dziecko pokocha miękki materiał minky. Szumiący odgłos ułatwia wyciszenie dziecka i jego utulenie do snu.
 
Wysokość szumisia to 25 cm. Szumisie uszyte są z pięknych, miękkich i bezpiecznych dla dzieci materiałów. Posiadają odpowiednie atesty. Bez problemu można je prać w pralce.
 
Uruchamianie urządzenia dźwiękowego - jak działa Szumiś? 
 • Do uruchomienia urządzenia dźwiękowego potrzebne są 3 baterie AAA1,5 V. 
 • Montaż urządzenia w produkcie oraz wymiana baterii może być dokonana wyłącznie przez osobę dorosłą. Włóż baterie do urządzenia dźwiękowego i zamknij kieszonkę na baterię przykręcając śrubkę. 
Włączanie i wyłączanie urządzenia
 • Urządzenie włącza się poprzez naciśnięcie na przycisk znajdujący się na urządzeniu dźwiękowym. Żeby uruchomić urządzenie należy przez około 1 sekundę przytrzymać wciśnięty przycisk.
 • Urządzenie dźwiękowe wyłącza się przez ponowne przytrzymanie przez około 1 sekundy wciśniętego przycisku lub automatycznie po około 50 minutach od uruchomienia. 
 • W przypadku, gdy jakość odtwarzanych dźwięków ulegnie pogorszeniu, należy wymienić baterie na nowe.

Regulacja głośności 

 • W celu przyciszenia dźwięku urządzenia należy po uruchomieniu urządzenia dźwiękowego jeszcze raz wcisnąć przycisk główny i przytrzymać go tak długo aż słyszalny dźwięk będzie optymalny. Ponowne wciśnięcie przycisku i przytrzymanie spowoduje pogłaśnianie dźwięku urządzenia. 
 • Urządzenie zapamiętuje wybraną głośność szumu i po kolejnym włączeniu urządzenia dźwięk jest automatycznie ustawiony na wybraną ostatnio głośność. 
Zmiana rodzaju szumu
 • Urządzenie odtwarza trzy rodzaje dźwięku o różnych częstotliwościach. Żeby zmienić odtwarzany dźwięk należy po uruchomieniu urządzenia dwukrotnie szybko wcisnąć przycisk główny. Powtarzanie czynności spowoduje przełączanie na kolejny rodzaj szumu. 
Montaż urządzenia
 • Urządzenie dźwiękowe należy umieścić w kieszonce w produkcie  i zabezpieczyć przed dzieckiem, zamykając kieszonkę na suwak. 
Jak prać?
 • Wszystkie produkty z kolekcji Szumisie wykonane są z wysokiej jakości materiałów nadających się do prania. 
Gwarancja : 
 • Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta. Podstawą gwarancji jest oryginalny dowód zakupu.
 • Produkt nie podlega gwarancji w przypadku niewłaściwego użytkowania lub po nieautoryzowanych naprawach.

Zobacz wszystkie przedmioty tego producenta Zobacz wszystkie przedmioty z tej kategorii

Inni klienci sprawdzali również

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl