Szumiś Lena czujnik snu Szumisie

Szumiś Lena czujnik snu Szumisie

Cena: 199,00 PLN
ocenaocenaocenaocenaocena
Ocena: 0/50 (0 Opinie)
Czas wysyłki: 48h
Ilość:

Wysyłka gratis od 299 PLN

Marka: Szumisie
Dostawa: 9,99 PLN (Przelew), 19,00 PLN (pobranie)
Płatność: PayU, PayPal, wpłata na konto, pobranie

Szumiś maskotka utuli do snu nowo narodzonego maluszka, a później posłuży do zabawy niemowlakowi, który z ciekawością poznaje świat. Maskotka uszyta jest w całości z atestowanych materiałów, bezpiecznych dla dziecka. Wypełniona jest antyalergiczną włókniną.

Maskotka, która stanie się przyjacielem Twojego dziecka na długie lata. Miękki materiał minky stymuluje dziecko do poznawania świata i pobudza jego zmysły. Szumiący odgłos ułatwia wyciszenie dziecka i jego utulenie do snu.

  • Szumiś wydaje aż pięć rodzajów szumu: dwa szumy o rożnych częstotliwościach przypominające dźwięk suszarki, szum fali morskiej, szum padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem.. W prosty sposób - jednym przyciskiem - można zmieniać wydawany dźwięk.
  • Czujnik Snu - Po 60 minutach od włączenia misia szum powoli wycisza się i sam wyłącza a Szumiś przechodzi w tryb czuwania. Kiedy Maluszek zaczyna się przebudzać, kręci się czy płacze, szum automatycznie włączy się na wybrany ostatnio dźwięk. Po 60 minutach mechanizm znów się wyłączy i przejdzie w tryb czuwania.
  • System non-stop - ta funkcja umożliwia włączenie mechanizmu aż na 12 godzin szumienia, żeby dziecko mogło przespać nawet całą noc.
  • Maskotka ma wysokość 36 cm

Szumisie uszyte są z pięknych, miękkich i bezpiecznych dla dzieci materiałów. Wszystkie posiadają odpowiednie atesty. Bez problemu można prać w pralce po wyjęciu mechanizmu dźwiękowego.

Uruchamianie urządzenia dźwiękowego: 
  • Do uruchomienia urządzenia dźwiękowego potrzebne są 3 baterie AAA1,5 V. 
  • Montaż urządzenia w produkcie oraz wymiana baterii może być dokonana wyłącznie przez osobę dorosłą. Włóż baterie do urządzenia dźwiękowego i zamknij kieszonkę na baterię przykręcając śrubkę. 
Gwarancja : 
  • Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta. Podstawą gwarancji jest oryginalny dowód zakupu.
  • Produkt nie podlega gwarancji w przypadku niewłaściwego użytkowania lub po nieautoryzowanych naprawach.

Klienci którzy kupili ten produkt, wybrali również


Newsletter

Social Media

All rights reserved Copyright © 2008-2018 BabyMama.pl