Kategorie blog
Nasze marki

Szumiący miś idealny prezent dla noworodka

Szumiący miś idealny prezent dla noworodka

Kiedy w rodzinie pojawia się mały człowiek, wszyscy cieszą się i próbują wybrać odpowiedni prezent dla noworodka, który ofiarujemy świeżo upieczonym rodzicom. Jednak przed zakupem warto dobrze zastanowić się, co wybrać, aby zarówno rodzice, jak i maluch byli zadowoleni z podarunku. Jeśli jesteś mamą, to wiesz, że kupowanie kolejnej pary śpioszków czy smoczka to nie jest dobry pomysł. Duży zwykły pluszak, który ledwo zmieści się w pokoju dziecka to też niezbyt dobry zakup. Co zatem wybrać? Najlepiej to, co ułatwi utulenie dziecka do snu i jego ukojenie w ciągu dnia np. w czasie kolki. Nie wiesz, na co się zdecydować – poznaj szumiącego misia Whisbear.

Szum ukoi i ułatwi zasypianie

Czy widziałaś kiedyś rodziców trzymających suszarkę nad kołyską dziecka, albo mamę siedzącą w kuchni z maleństwem przy kuchennym okapie? Z pewnością zastanawiasz się, o co chodzi? Jak się okazuje różnego rodzaju szumy działają kojąco na noworodka – dzieje się tak dlatego, że dziecko przebywając w brzuchu mamy pierwsze co słyszy to właśnie szum. W związku z tym, kiedy słyszy suszarkę, odkurzacz czy blender – wszystko, to co szumi, czuje się bezpieczniej, gdyż słyszy to co zna. Tak zwany biały szum potrafi nie tylko wyciszyć dziecko i ułatwić mu zasypianie, ale i ukoi je. Ciekawostką może być dla Ciebie to, że specjaliści z zakresu pediatrii na łagodzenie objawów kolki obok otulania dziecka zalecają właśnie biały szum.

O skuteczności takiego sposobu może świadczyć chociażby to, że w sieci znajduje się wiele nagrań z odgłosami suszarek, odkurzaczy i białych szumów. Autorzy aplikacji na telefony i tablety również tworzą specjalne programy „usypiacze” dla dzieci. Jednak układanie dziecka do snu z telefonem czy innym urządzeniem elektrycznym to mało praktyczny pomysł. Zawsze może ktoś zadzwonić i przerwać szum, a co za tym idzie wybudzić dziecko. Nie jest to też zbyt bezpieczne dla dziecka.

[product search="CRYsensor" limit="3" onlyAvailable="true"]

Szumiący miś Whisbear – dla dziecka i dla rodziców

Szumiące maskotki nie od dziś dostępne są na rynku. Jednak Whisbear to coś wyjątkowego. Dlaczego? Miś Whisbear oznacza dosłownie „szumiący miś” i został on stworzony specjalnie z myślą o noworodkach i ich bezpiecznym utulaniu do snu. Misia stworzyły dwie mamy, które poszukiwały bezpiecznego rozwiązania dla swoich maluchów. Metodą prób i błędów szukały „szumu idealnego”, który będzie miał odpowiednią częstotliwość i głośność. Urządzenie wydające dźwięk znajduje się w główce sympatycznego misia, który od razu podbija serca mam i dzieci. Odgłos szumu odgrywany jest przez 20 minut, co w zupełności wystarcza, aby ukoić lub wyciszyć dziecko. Po tym czasie wyłącza się samoistnie. Intensywność dźwięku można wyregulować naciskając na główkę misia.

Dużym udogodnieniem jest to, że w kolorowych nóżkach misia umieszczone są magnesy, dzięki którym bez problemu można go przymocować na szczebelkach łóżka lub rącze od fotelika samochodowego.

Whisbear to idealny prezent dla noworodka. Gdy maluch podrośnie sprawdzi się doskonale jako pierwszy towarzysz zabaw i powiernik największych sekretów malucha. Będzie rósł razem z dzieckiem towarzysząc mu i wspierając jego rozwój.

Szumiący miś Whisbear różne wzory do wyboru - 189 zł 

Szumiący miś Whisbear  - cena od 129 PLN www.babymama.pl

Szumiący miś Whisbear  - 189 zł 

Szumiący miś Whisbear  - cena od 129 PLN www.babymama.pl

Szumiący miś Whisbear  - cena od 129 zł

Szumiący miś Whisbear  - cena od 189 zł 

Szumiący miś Whisbear  - cena od 189 zł 

Szumiący miś Whisbear  - cena od 129 PLN www.babymama.pl

Szumiący miś Whisbear  - cena od 189 zł 

Szumiący miś Whisbear  - c189 zł 

Szumiący miś Whisbear  - cena od 129 PLN www.babymama.pl

Szumiący miś Whisbear  - 189 zł 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl