Kategorie blog
Nasze marki

Przytulanki z metkami dla niemowląt

Przytulanki z metkami dla niemowląt

 

 

Jak to powszechnie wiadomo przytulanki są bardzo ważne dla dzieci  - są to ich pierwsi towarzysze zabaw, ale i powiernicy sekretów, a także pocieszyciele w ciężkich sytuacjach. Jednak obecnie przytulanki mogą pełnić wiele innych funkcji, jak chociażby edukacyjnych i stymulujących dzieci do prawidłowego rozwoju emocjonalnego, ruchowego i poznawczego. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, zanim wybierzemy przytulankę dla swojego malucha.

Obecnie dużą popularnością cieszą się zabawki interaktywne. Również wśród przytulanek można znaleźć wiele ciekawych propozycji. Wybierając takie zabawki trzeba jednak pamiętać o tym, żeby zwrócić uwagę czy baterie są dobrze schowane, a wszystkie elementy zabawki należycie ze sobą połączone. Jeżeli zabawka ma uczyć pierwszych słów, to nagrany głos musi być wyraźny i mieć przyjazne dla dzieci brzmienie. Tak by maluch z chęcią i prawidłowo wypowiadał powtarzane słowa. Dobrze, jeśli zabawka ma atesty bezpieczeństwa oraz certyfikat oeko-tex, który zatwierdza tkaniny jako bezpieczne do użytku. Tego typu zabawki oprócz wydawania dźwięków, wygrywają znane i lubiane przez dzieci melodie i mają wbudowane migoczące elementy.

Jednak przytulanka wcale nie musi mieć wielu nowoczesnych „bajerów” żeby zaciekawić dziecko. Pobudzić zmysły i zachęcić do zabawy mogą np. różne kolory i faktury materiałów, które ćwiczą zmysł dotyku i dotyku. Wiele dodatkowych elementów takich jak szeleszczące metki zachęcają malucha do ćwiczenia koordynacji wzrokowo ruchowej. Często takie maskotki mają postać kocyków – takim właśnie jest kocyk przytulanka lew Label Label. Jest to zabawka, która łączy w sobie zalety kocyka, przytulanki i zabawki stymulującej prawidłowy rozwój dziecka. Dodatkowo taki kocyk stanowi ozdobę dziecięcego pokoju. Innym modelem jest kocyk przytulanka żyrafa Label Label, oba modele będą pasowały zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

Kocyk przytulanka Label Label – cena 52,80 PLN

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl