Kategorie blog
Nasze marki

Plecak dla dziecka - jaki powinien być?

Plecak dla dziecka - jaki powinien być?

Każda pora roku jest dobra na podróżowanie. Jak plecak dla dziecka będzie dobry na podróż? W czasie wycieczek maluchy nabywają wiele cennych doświadczeń, zdobywają kolejne umiejętności, świetnie się bawią, stają się niezależne i samodzielne. Nic więc dziwnego, że dzieciaki tak kochają podróże i każdą z nich traktują jak życiową przygodę.

To od nas - dorosłych zależy, co maluch wyniesie z podróży. Okazuje się bowiem, że bagaż cennych doświadczeń przywiezionych z wycieczki to pochodna naszej rodzicielskiej postawy. Im bardziej aktywizujemy pociechę, tym lepiej. Dzieci biorące udział w przygotowaniach do wyprawy (m.in. w pakowaniu czy w planowaniu trasy wycieczki) czują się ważne, potrzebne i kochane. Są bardziej pewne siebie i świadome tego, że są istotną częścią świata swoich rodziców.

[product search="minnie Little Life" limit="3" onlyAvailable="true"]

Jak zachęcić do wyprawy

Jak odciągnąć dziecko od telewizora i zachęcić do wspólnego poznawania świata? Angażując je w przygotowanie wycieczki. To wystarcza, aby pociecha poczuła się ważna i z ochotą wyruszyła w nieznane. Od czego zacząć? Od wspólnego zaplanowania trasy wycieczki, stworzenia listy najpotrzebniejszych rzeczy czy pakowania się. I chociaż działanie ramię w ramię jest potrzebne, to często bywa niewystarczające. Trzeba bowiem pamiętać, że dzieci są bacznymi obserwatorami i naśladowcami rodziców. Wasz entuzjazm przechodzi na pociechy, Wasze negatywne emocje także. Jeśli więc pragniecie zachęcić malucha do bycia aktywnym, samu musicie się taką postawą wykazywać i- co niezwykle ważne- musicie to lubić. A wtedy i najmłodsi pokochają bycie w podróży.

Plecak dla dziecka - cechy idealnego plecaka

Każdy mały wojażer powinien mieć swój plecak (np. Plecaczek Disney Myszka Minnie Little Life, a w nim rzeczy, które warto mieć pod ręką. Przyda się wszystko to, co ułatwia i uprzyjemnia podróżowanie, np. mała przekąska czy coś do picia. Plecak dla dziecka nie powinien być zbyt duży. Dobrze byłoby, gdyby został wyposażony w specjalne paski bezpieczeństwa oraz specjalne miejsce na wpisanie danych opiekuna. Ważne też, by był poręczny, wygodny i funkcjonalny.

Disneyowski plecaczek jest przeznaczony dla dzieci od pierwszego do 4. roku życia. Niebanalny design, funkcjonalność i komfort- oto, co wyróżnia produkty Little Life na tle innych. Plecaki są niezwykle praktyczne – posiadają specjalny pasek bezpieczeństwa, który zabezpiecza pociechę zawsze wtedy, gdy jest to konieczne. Sprawdza się w zatłoczonych miejscach (np. na dworcach kolejowych) oraz wtedy, gdy pod opieką jednej osoby dorosłej przebywa więcej niż jeden maluch.

Plecaczek Disney Myszka Minnie Little Life - cena: 146,00 zł

Plecaczek Disney Myszka Minnie pink 1-3 lat Little Life - cena: 146,00 zł

Plecaczek Disney Myszka Minnie pink 1-3 lat Little Life - cena: 159,00 zł

Plecaczek Disney Myszka Minnie Little Life- cena: 146,00 zł

Plecaczek Disney Myszka Minnie Little Life- cena: 146,00 zł

Plecaczek Disney Myszka Minnie Little Life- cena: 146,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl