Kategorie blog
Nasze marki

Osłona na kran w łazience

Osłona na kran w łazience

Osłona na kran to ciekawy element wyposażenia łazienki, w której kąpane jest dziecko. Przyjście dziecka na świat wiąże się ze zmianami, także w zakresie aranżacji mieszkania. I chociaż największą uwagę zwykliśmy skupiać na pokoiku dziecięcym, to tak naprawdę przebudować, udekorować i zabezpieczyć trzeba całe mieszkanie. Z łazienką na czele. Łazienka niemowlęcia. Są takie elementy wyposażenia, bez których łazienka niemowlaka nie powinna istnieć. A wszystko po to, aby dziecko czuło się w niej dobrze i komfortowo. Maty antypoślizgowe, duże, miękkie, miłe w dotyku ręczniki dla niemowląt, wanienki do kąpieli czy organizery kąpielowe nie tylko uprzyjemniają czas spędzony w łazience, zachęcając najmłodszych do kąpieli, ale także gwarantują bezpieczeństwo dziecka w wannie.

Na rosnące wymagania

Czas szybko płynie. Noworodek w mig staje się aktywnym, ruchliwym i ciekawym świata niemowlęciem. Warto o tym pomyśleć już na początku. Aby odkrywanie uroków kąpieli nie zakończyło się bolesnym i mało przyjemnym doświadczeniem, dobrze jest zaopatrzyć się w specjalne zabezpieczenia. One nie tylko czuwają nad zdrowiem najmłodszych w kąpieli, ale także dobrze się prezentują, nadając łazience niemowlaka niezwykłego wyglądu.

Osłona na kran inna niż wszystkie

Wieloryb nie tylko bawi kapiące się niemowlę, ale przede wszystkim czuwa nad jego bezpieczeństwem. Osłona na kran wieloryb Skip Hop, bo chroni głowę dziecka przed uderzeniem. Na tle pozostałych wyróżnia ją funkcjonalność, nowoczesny design i całkowite bezpieczeństwo użytkowania, gdyż osłona jest pozbawiona szkodliwych składników m.in. takich jak BPA.Osłona na kran  Skip Hop jest łatwa do utrzymania w czystości. Jest wykonana z tworzywa odpornego na pleśń i można ją myć w zmywarce. Dzięki specjalnemu mocowaniu pasuje do większości baterii.

Osłona na kran wieloryb Skip Hop, cena: 59 zł

Osłona na kran wieloryb Skip Hop, cena: 64 zł

Osłona na kran wieloryb Skip Hop, cena: 64 PLN www.babymama.pl

Osłona na kran wieloryb Skip Hop, cena: 64 zł

Osłona na kran wieloryb Skip Hop, cena: 64 PLN www.babymama.pl

Osłona na kran wieloryb Skip Hop, cena: 64 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl