Informacje o sklepie

Sklep BabyMama.pl powstał w 2008 roku. Jako pierwsi zaprezentowaliśmy kobietom w ciąży oraz młodym mamom innowacyjne produkty, które pozwalały z radością oczekiwać na narodziny maleństwa i bez obaw zająć się niemowlęciem po porodzie. Od zawsze chcieliśmy przybliżać Polkom nowoczesne, sprawdzone, funkcjonalne i estetyczne rozwiązania, którymi cieszył się świat. Stąd pomysł na to, aby w jednym miejscu skupić najlepsze produkty najbardziej rozpoznawalnych marek z całego świata. Teraz już tylko jedno kliknięcie dzieli polskie mamy od możliwości korzystania z innowacyjności, która została zaprojektowana z myślą o młodych mamach i w pełni dostosowana do potrzeb maluchów.

Sklep BabyMama powstał  przy współpracy z jednym z najbardziej popularnych portali dla kobiet w ciąży i młodych mam- www.baby-shower.pl i szybko zdobył zaufanie Klientów. Światowe marki, najlepsze produkty, innowacyjne rozwiązania, profesjonalne podejście do Klienta, stała obecność w mediach , stałe poszerzanie oferty, trzymanie ręki na pulsie - to nas wyróżnia, to świadczy o naszej sile, to pozwala nam wyznaczać trendy na rynku.

Pozdrawiam, Katarzyna Pawłowska
BabyMama.pl

Kontakt tel. 602178731

Mail: bok@babymama.pl
 

PUNKT ODBIORU SKLEPU INTERNTOWEGO BABYMAMA.pl

ul. Dunikowskiego 10

02-784 Warszawa Ursynów Stokłosy 


Zamówienia można odbierać tylko po wcześniejszym złożeniu zamówienia on-line i otrzymaniu maila z informacją o przygotowaniu paczki do odbioru. Nie posiadamy sklepu stacjonarnego, gdzie można obejrzeć produkty.


Newsletter

Social Media

All rights reserved Copyright © 2008-2018 BabyMama.pl