Nasze marki

Nianie elektroniczne, cyfrowe nianie, video nianie ❤ BabyMama.pl

Monitor oddechu dla niemowląt medyczny Nanny
Monitor oddechu dla niemowląt medyczny Nanny
Szybka wysyłka 24h
Cena: 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Niania z kamerą WiFi Liv Cam Summer Infant
Niania z kamerą WiFi Liv Cam Summer Infant
Szybka wysyłka 24h
Cena: 429,00 zł
szt.
zobacz więcej

Nianie elektroniczne to gwarancja bezpieczeństwa niemowlaka

Gdy dziecko przychodzi na świat, priorytetem każdego z rodziców jest zapewnienie mu bezpieczeństwa. Noworodek wymaga dużej uwagiNiewykonalnym jest jednak, aby rodzic doglądał dziecka i każdego jego ruchu 24h na dobę. Z tego względu, w trosce o noworodki powstały nianie cyfrowe i elektroniczne.

Niania elektroniczna lub cyfrowa - warto ją mieć w domu

Niania elektroniczna to urządzenie, które właściwie spadło z nieba każdemu z rodziców. Niania elektroniczna zawiera w sobie nowoczesną technologię. Pozwala rodzicom obserwować dziecko i jego odruchy, w czasie, gdy nie mogą być w pobliżu. Niania elektroniczna z kamerą to innowacyjne urządzenie, które umożliwia rodzicom stałą kontrolę dzidziusia oraz jego otoczenia. Jemu zapewnia bezpieczeństwo, a rodzicom poczucie spokoju i ulgi.

Niania z kamerą z pewnością sprawdzi się wszystkim rodzicom. Pozwala ona na ciągłą obserwację maluszka oraz przesyłanie danych na smartfona rodzica, bez konieczności używania WiFi. Dźwięk i obraz na żywo przesyłany jest na bezpłatną aplikację zainstalowaną w telefonie rodzica. Umożliwia to błyskawiczną reakcję.

Niania cyfrowa - efektywne monitorowanie dziecka i otoczenia

Wyposażona w nowoczesną technologię, niania cyfrowa monitoruje dziecko i jego otoczenie i natychmiast alarmuje rodziców w razie, gdy dziecko zacznie płakać. Dzięki funkcji noktowizyjnej pozwala na obserwację dziecka także w nocy. Cyfrowa niania elektroniczna wyposażona jest także w funkcję komunikacyjną. Dzięki niej rodzice mogą mówić do dziecka z innego pomieszczenia. Zapewni mu to poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Niania z video zapewnia rodzicom chwilę wytchnienia i ulgi. Czuwa ona nad maleństwem, w czasie gdy oni mogą zrelaksować się i wypocząć.

Cyfrowe nianie zostały zaprojektowane tak, aby swoim obiektywem monitorować szeroki kadr pokoju dziecka, wychwytywać dźwięk jego płaczu i błyskawicznie informować o tym rodziców. Cyfrowa niania pozwala na obserwację maluszka zarówno w dzień, jak i w nocy. Z pewnością przyniesie ulgę wielu rodzicom, którzy nie są w stanie pilnować dziecka przez cały czas. Dodatkową zaletą elektronicznych niań jest fakt, że są one lekkie i mobilne. Z powodzeniem sprawdzą się zarówno w domu, jak i na wyjeździe, podczas podróży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl