Monitor oddechu Snuza Hero MD

Monitor oddechu Snuza Hero MD

Cena: 449,00 PLN
ocenaocenaocenaocenaocena
Ocena: 5/50 (1 Opinie)
Czas wysyłki: Produkt chwilowo niedostępny

Wysyłka gratis od 299 PLN

Marka: Snuza
Dostawa: 0,00 pln (Przelew), 0,00 pln (pobranie)
Płatność: PayU, PayPal, wpłata na konto, pobranie
Snuza® HeroMD to pierwszy i jedyny na świecie przenośny monitor oddechu dla niemowląt z certyfikatem medycznym.
Premiera lipiec 2016
Kupująć przenośny monitor oddechu dla niemowląt SNUZA upewnij się czy ma w nazwie symbol:
MD = MEDICAL DEVICE (wyrób medyczny)
 
Snuza® HeroMD to przenośny monitor oddechu dla niemowląt który z łatwością możesz przypiąć do pieluszki i rozpocząć monitorowanie ruchów oddechowych dziecka.  Jeśli monitor nie wykryje ruchów oddechowych lub wykryje słabe ruchy oddechowe to urządzenie podniesie alarm. Jeśli monitor zarejestruje mniej niż 8 ruchów oddechowych na minutę lub nie wykryje oddechu przez 15 sekund monitor uruchomi wibracje aby pobudzić dziecko do oddychania. Zazwyczaj pobudzenie wibracjami jest wystarczające aby pobudzić dziecko do oddychania. Jeśli monitor wykryje po pobudzeniu oddech powróci do trybu normalnej pracy tj. monitorowania oddechu. Jednakże jeśli monitor uruchomił wibracje trzykrotnie, monitor poinformuje opiekuna rodzica że takie zdarzenie miało miejsce. . 
 
Jeśli po uruchomieniu wibracji, przez kolejne 5 sekund monitor nie wykryje oddechu, urządzenie uruchomi głośny alarm dźwiękowy.
 
Dlaczego monitor oddechu Snuza® HeroMD
  • posiada unikalny system pobudzania wibracjami.
  • mały – możesz go zabrać ze sobą
  • przenośny i bezprzewodowy – nie posiada żadnych kabli, płyt sensorycznych, jest zawsze tam gdzie ty i twoje dziecko
  • prosty w używaniu
  • posiada wymienne baterie CR2 (do zakupu osobno w cenie 30 zł.)
  • bezpieczny i przetestowany klinicznie, jako jedyny przenośny monitor oddechu na świecie posiada certyfikat medyczny
Dni w których powszechnie używany był monitor oddechu pod materac z płytkami sensorycznymi należą do przeszłości. Teraz przenośny monitor oddechu dla niemowląt Snuza®HeroMD możesz mieć zawsze przy sobie, jest prosty w użyciu, nie wymaga żadnych kabli i przewodów zasilających - daje poczucie komfortu i spokoju, wszędzie tam gdzie tego potrzebujesz.
  • Snuza® HeroMD wykrywa oddech dziecka i zalarmuje ciebie jeśli oddech będzie słaby, nieregularny lub jeśli urządzenie wykryje brak oddechu przez 20 sekund.
  • Snuza HeroMD posiada wiele funkcji i ustawień, wszystko dla twojej wygody i komfortu. Monitor został wykonany w najwyższej jakości materiałów aby zapewnić bezpieczne użytkowania dla dziecka. Snuza HeroMD to pierwszy i jedyny na świecie monitor oddechu dla niemowląt który posiada certyfikat wyrobu medycznego.
Snuza® HeroMD to przenośny monitor oddechu dla niemowląt który z łatwością możesz przypiąć do pieluszki i rozpocząć monitorowanie ruchów oddechowych dziecka.  Jeśli monitor nie wykryje ruchów oddechowych lub wykryje słabe ruchy oddechowe to urządzenie podniesie alarm. Jeśli monitor zarejestruje mniej niż 8 ruchów oddechowych na minutę lub nie wykryje oddechu przez 15 sekund monitor uruchomi wibracje aby pobudzić dziecko do oddychania.  Zazwyczaj pobudzenie wibracjami jest wystarczające aby pobudzić dziecko do oddychania. Jeśli monitor wykryje po pobudzeniu oddech powróci do trybu normalnej pracy tj. monitorowania oddechu. Jednakże jeśli monitor uruchomił wibracje trzykrotnie, monitor poinformuje opiekuna rodzica że takie zdarzenie miało miejsce.
 
Kupuj monitory oddechu marki SNUZA tylko ze znakiem MD, kupuj tylko w sklepach partnerskich SNUZA. 
 
.

Opinie


Marek opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Zapewnia bezpieczny sen dziecka. Jest czuły, przyczepiany do pieluszki wykrywa drobne oddechy. Włacza alarm i wibracje gdy wystąpi bezdech lub spadek ilości oddechów na minutę. Przenośny, nie posiada okablowania.

WideoNewsletter

Social Media

All rights reserved