0

Maskotki szumiące

Magiczny baranek Ewan szary Sweet Dreamers

Magiczny baranek Ewan szary Sweet Dreamers
ocenaocenaocenaocenaocena
Ocena: 5/5 (1 Opinie)
Cena: 149,00 PLN
Marka: Sweet Dreamers
Model:
Czas wysyłki: Produkt chwilowo niedostępny
Dostawa: 7,99 PLN (przelew), 14,00 PLN (pobranie)
Darmowa dostawa od 299 PLN
Płatność: PayU, PayPal, wpłata na konto, pobranie

Baranek Ewan z bijącym sercem emituje kojące dźwięki o niskiej częstotliwości bazowej oraz uspokajający różowy blask.  Połączenie tych niezwykłych dźwięków z uspokajającym blaskiem pomoże wyciszyć i ukoić do snu każdego nowo narodzonego maluszka.

Bicie serca i dźwięki pochodzące z macicy to autentyczne nagrania a nie dźwięki generowane komputerowo. Badania przeprowadzone przez pediatrów pokazują, że dźwięki te mają niesamowicie kojący wpływ na dzieci, które doświadczają bólu kolki. Dźwięk odkurzacza, deszczu, czy harfy w połączeniu z dźwiękami pochodzącymi z macicy i biciem serca mamusi tworzą magiczną kombinację, która w cudowny sposób pomaga uspokoić noworodka. Rodzic może wybrać jeden z czterech dźwięków połączonych z dźwiękiem bicia serca. Te dźwięki są odtwarzane przez 20 minut, zostały nagrane w specjalnej niskiej częstotliwości co sprawia, że są one podobne do tych, które dziecko słyszy w okresie życia płodowego - to częstotliwość - 125Hz zwaną "różowym zakresem dźwięków" pomaga skutecznie ukoić dziecko do snu.

Ostatnim składnikiem magii baranka Ewan jest kojący różowy blask, badania pediatrów wykazały kolor zbliżony do tego, który towarzyszy dzieciom w macicy, działa kojąco na noworodki i niemowlęta.

  • wiek: można stosować od urodzenia
  • czas odtwarzania: 20 minut
  • dostępne dźwięki: bicie serca + dźwięki z macicy,  bicie serca + odkurzacz,  bicie serca + dźwięki harfy,  bicie serca + deszcz
  • aktywacja dźwięku:  naciśnij dowolną z 4 nóżek baranka
  • baterie: 3 x baterie typu AAA (nie są załączone w opakowaniu)
  • nocna lampka: różowy blask
  • wymiary: 18 x 10 x 15 cm
  • materiał: 100% polyester

Uwaga: dziecku do 12 miesiąca życia zgodnie z zasadami bezpiecznego snu, zalecamy nie umieszczanie baranka bezpośrednio w łóżeczku dziecka podczas snu.  Zawieś go za ogonek na ramie łóżeczka, dziecko będzie miało kontakt wzrokowy z barankiem i usłyszy kojące dźwięki.

Został opracowany przez firmę Sweet Dreamers w Wielkiej Brytanii, wprowadzony na rynek w 2008 roku i zdobył serca dzieci na całym świecie.

Darek opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Świetny jako prezent na baby shower. Baranek emituje dźwięki z brzucha mamy i odgłos bicia serca. Działa uspokajająco.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 BabyMama.pl
Kontakt ze sklepem