Kosz Mojżesza Dreami 2w1 szary Shnuggle

Kosz Mojżesza Dreami 2w1 szary Shnuggle

Cena: 669,00 PLN
ocenaocenaocenaocenaocena
Ocena: 5/50 (1 Opinie)
Czas wysyłki: 48h - wysyłka
Ilość:

Wysyłka gratis od 299 PLN

Marka: Shnuggle
Dostawa: 0,00 pln (Przelew), 0,00 pln (pobranie)
Płatność: PayU, PayPal, wpłata na konto, pobranie
Kosz Mojżesza jest bardzo wysoko ceniony i szeroko polecany przez rodziców na całym świecie. Może być używany jako pierwsze łóżeczko dla dziecka. Łatwo go przenieść z miejsca na miejsce. Świetnie sprawdza się w mniejszych przestrzeniach, ponieważ zajmuje bardzo niewiele miejsca.
 
Specjaliści polecają kosze Mojżeszowe jako optymalne rozwiązanie do spania na pierwsze 6 miesięcy życia dziecka. Ustawiony blisko łóżka rodziców, zapewnia pełną możliwość czuwania nad bezpieczeństwem niemowlęcia, jak również wygodnego karmienia w ciągu nocy. Jednocześnie dziecko przyzwyczaja się do spania w swoim własnym łóżeczku i nie ma ryzyka przygniecenia dziecka przez rodzica w czasie snu (czego obawiają się niektórzy rodzice, którzy chcąc mieć dziecko blisko, śpią z nim we wspólnym łóżku).
 
  • W skład zestawu wchodzi: kosz Mojżesza bez budki, materac oddychający, stojak 2w1
  • Wykonany z trwałego, a zarazem lekkiego materiału, jest hipoalergiczny i łatwy do czyszczenia.
  • 10% większy niż tradycyjny kosz Mojżeszowy.
  • Nie skrzypi i nie trzeszczy.
  • Oddychająca baza (z niewielkimi otworami w podstawie kosza) zapewnia właściwą wentylację.
  • 100% bawełny – zarówno wewnętrzny materiał wypełniający kosz, jak i materac.
  • Wymiary kosza: długość 90 cm, szerokość 45 cm, wysokość 25 cm
  • Wymiary materaca w zestawie: 74 x 28 cm
  • Wymiary stojaka: 88 x 41 x 45 cm
Wygoda i bezpieczeństwo – produkt jest wykonany z bardzo mocnego, hipoalergicznego i łatwego do czyszczenia materiału, znacznie bezpieczniejszego od tradycyjnych, wiklinowych koszy. Nie skrzypi podczas kołysania.
Zarówno materiał wypełniający kosz, jak i materac, wykonany jest z czystej, 100% bawełny, która tworzy ciepłe i przyjemne wnętrze dla dziecka, już od pierwszych dni życia.
 
Wysoka jakość produktu - Kosz Mojżesza Shnuggle, w odróżnieniu od tradycyjnych, wiklinowych lub palmowych koszy, jest wykonany z mocnej, formowanej powłoki, która dzięki niewielkim otworom w podstawie zapewnia dziecku świetną wentylację. Jest on o około 10% większy od innych koszy, dzięki czemu może służyć Twojemu dziecku znacznie dłużej. Stworzony w odpowiedzi na potrzeby rodziców - Kosz Mojżesza Shnuggle to wynik wielu rozmów z setkami rodziców, którzy na podstawie własnych doświadczeń, dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat tradycyjnych koszy. Tak powstał lekki, przenośny i wygodny dla dziecka kosz, który wyróżnia się wysoką jakością wykonania z mocnego, hipoalergicznego i łatwego do czyszczenia materiału.
 
Ekologiczny - Kosz Mojżesza Shnuggle został od podstaw wyprodukowany w Wielkiej Brytanii, przez co ograniczono emisję dwutlenku węgla spowodowanego transportem. Ponadto, produkt jest wolny od substancji chemicznych takich jak ftalan czy bisfenol A, dzięki czemu możesz być pewien, że Twoje dziecko żyje w zdrowym środowisku już od pierwszego dnia.
 
Kosz Mojżesza dla niemowląt firmy Shnuggle został zaprojektowany przez rodziców dla rodziców, jest rekomendowany przez wielu specjalistów i otrzymał wiele nagród za swą jakość, funkcjonalność oraz świetny design. 
Stojak 2w1 dołączony zestawu kosza Dreami jest jako stojak bujano-statyczny. W zależności od potrzeb, stojak można ustawić w kształcie litery U i wówczas staje się on kołyską. Gdy go odwrócimy, jest stojakiem statycznym. Dodatkowo bardzo łatwo się go składa, dzięki czemu zajmuje bardzo mało miejsca i jest doskonałym rozwiązaniem w podróży. 

Opinie


Kamila opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Jestem zadowolona z zakupu, mogę przenosić dziecko z pokoju do pokoju i nic mi nie skrzypi..

Newsletter

Social Media

All rights reserved