Kategorie blog
Nasze marki

Jak wzmocnić więź między rodzicem i dzieckiem?

Jak wzmocnić więź między rodzicem i dzieckiem?

Bliskość rodzica z dzieckiem jest fundamentem, na którym buduje się relację na całe życie. Bliskość pomoże zapewnić nosidło. Kiedy warto zacząć tworzyć tę wieź? I jak robić to dobrze i mądrze?

Pierwszy krok

Trudno zdefiniować więź, jaka istnieje między dzieckiem a rodzicem. Ta niewerbalna i niewidoczna dla oka nić porozumienia i wzajemnego zrozumienia jest niezwykle cenna i wpływa na całe życie dziecka. Im bardziej pociecha może liczyć na rodzica, tym pewniej i optymistyczniej wkracza w świat. Dlatego nie wahajmy się okazywać dziecku uczuć: nosić, tulić, całować, przytulać, okazywać miłość. To bardzo ważne, potrzebne i bardzo cenne. Jak bardzo? Z tego często nawet nie zdajemy sobie sprawy.

Po co nosić?

Wiele razy słyszałaś, że noszenie dziecka to błąd? Że to niepotrzebne rozpieszczanie i przyzwyczajanie do złych nawyków? Nic bardziej mylnego! Lata doświadczeń i obserwacji pokazują, że noszenie niemowlaka to same korzyści. Gdy maluch przebywa w ramionach opiekuna lub jest noszony w wygodnym, bezpiecznym, nie krępującym ruchu nosidle (takim jak innowacyjne chusty holenderskiej firmy Wallaboo), jest bardziej spokojny, mniej płacze,  rzadziej kaprysi, częściej znajduje się w fazie tzw. czujnego spokoju, który umożliwia lepsze i bardziej efektywne odkrywanie świata. Nie wspominając już o tym, że noszenie pociechy doskonale kształtuje relację rodzic- dziecko, uczy siebie nawzajem, pozwala lepiej i szybciej się poznać.

Jak nosić?

W chuście, na rękach, w nosidle.. Jest wiele sposobów na to, jak zdrowo nosić malucha. Ważne jest jednak to, aby w trakcie noszenia dziecko miało zapewnione maksimum wygody i bezpieczeństwa.

Nosidła Wallaboo zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach niemowląt. Specjalnie uformowanie zapewnia dziecku pełen komfort, bezpieczeństwo, swobodę ruchów. Dzięki nosidłom Wallaboo możesz nosić swojego pociechę aż w 3 pozycjach: leżącej, siedzącej, aktywnej.

Dziecko może być blisko mamy, śpiąc, siedząc, radośnie odkrywając świat.

Chusta Wallaboo - cena: 259 zł 

wallaboo

Nosidło bawełna Wallaboo - cena: 259 zł

nosidło

Nosidło bawełna Wallaboo - cena: 259 zł

wallaboo

Nosidło bawełna Wallaboo - cena: 259 PLN

wallaboo

Nosidło bawełna Wallaboo - cena: 259 PLN

wallaboo

Nosidło bawełna Wallaboo - cena: 259 PLN

nosidło

Nosidło bawełna Wallaboo - cena: 259 PLN

nosidełka

Nosidło bawełna Wallaboo - cena: 259 PLN

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl