Dostawka do wózka dziecięcego Anthracite BuggyPod IO

Dostawka do wózka dziecięcego Anthracite BuggyPod IO

Cena: 939,00 PLN
ocenaocenaocenaocenaocena
Ocena: 5/50 (1 Opinie)
Czas wysyłki: 48h
Ilość:

Wysyłka gratis od 299 PLN

Marka: Buggypod
Dostawa: 0,00 pln (Przelew), 0,00 pln (pobranie)
Płatność: PayU, PayPal, wpłata na konto, pobranie

 

Czy twój wózek pasuje do dostawki? Proszę wybrać po stronie prawej producenta a potem model wózka - Sprawdź czy Twój wózek pasuje

Po prawej stronie "Puschair checker". Jak czytać wynik? Poniżej opis: 
 
"Buggypod IO (Lite) fits" - dostawka pasuje, nie są potrzebne dodatkowe mocowania / adaptery.
 
"Your puchair requires ... mouting bracket set large" - potrzebne jest dodatkowe mocowanie 70mm
 
"Your puchair requires ...with extra connector bar adaptor" - potrzebny jest dodaktowo adapter
 
"Does not fit" - nie można zainstalować dostawki do wózka

Dostawka pasuje do wózków produkcji polskiej:

Czy marzyłaś o składanym siedzeniu, które można przyłączyć do Twojego wózka? Być może nie chcesz kupować podwójnego wózka, który zajmuje dużo miejsca i nie wszędzie nim wjedziesz? Może Twoje starsze dziecko jest już na tyle duże, że samo drepcze ale czasami buntuje się i nie chce iść dalej? Co wtedy? Rozwiązaniem jest BuggyPod, boczna dostawka dla starszego dziecka, którą montuje się do normalnego wózka. Jeśli potrzebujesz dodatkowe siedzenie rozkładasz je, gdy nie jest potrzebne - składasz..

Dostawka BuggyPod IO umożliwia wygodne i bezpieczne przewożenie starszego dziecka bez konieczności kupowania podwójnego wózka. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do ok. 3 lat (dopuszczalne obciążenie to 20 kg). Dzięki specjalnym klamrom dostawkę BuggyPod można łatwo dopasować do wielu rodzajów wózków dziecięcych (w tym do trzykołowych oraz bliźniaczych).

Cechy dostawki Buggypod IO:

 • możliwość montażu do większości wózków, również trójkołowych i bliźniaczych
 • przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca do ok. 3 lat ( obciążenie do: 15 kg)
 • łatwe składanie i rozkładanie
 • 5 - punktowe pasy bezpieczeństwa i składany podnóżek
 • aluminiowa rama
 • szerokość: 40 cm
 • waga: ok 2,5 kg
 • możliwość konwersji w  samodzielny trójkołowy wózek po zakupie zestawu 
 • 12 miesięcy gwarancji
 • w razie potrzeby można do niej dokupić specjalną  osłonę przeciwdeszczową

BuggyPod IO został zaprojektowany tak, że w ciągu dosłownie kilku sekund można go rozłożyć, złożyć lub zupełnie odczepić od wózka (np. na czas jazdy samochodem). BuggyPod wyposażony jest we własne kółko i sztywne połączenie z wózkiem, dzięki czemu prowadzi się go wygodnie i bez problemu pokonuje się krawężniki i wyboje. Bezpieczeństwo i wygodę zapewnia dziecku siedzenie z 5-punktowymi pasami oraz składany podnóżek.

Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji dostawka pasuje do wielu rodzajów wózków (w tym bliźniaczych i trójkołowych). BuggyPod jest mocowany do wózka przy pomocy dwóch zaczepów montowanych z boku wózka do rurek stelaża. Należy upewnić się, że na ramie wózka można znaleźć odpowiednie miejsca zgodnie z rysunkiem. Punkty mocowania zaczepów muszą być w odległości od 16 do 37,5 cm od siebie. Odległość mocowania tylnego zaczepu od ziemi powinna wynosić pomiędzy 35 a 42,5 cm. Zaczep przedni powinien być zamocowany na tej samej wysokości co tylny lub maksymalnie do 8 cm wyżej, jeżeli jest taka potrzeba. Ponadto patrząc od tyłu wózka zaczepy powinny być przymocowane na pionowych fragmentach rurek stelaża (nie nachylonych w kierunku wózka ani na zewnątrz) a linia przeprowadzona przez oba punkty mocowania powinna być równoległa do kierunku jazdy wózka.

Ponadto patrząc od tyłu wózka zaczepy powinny być przymocowane na pionowych fragmentach rurek stelaża (nie nachylonych w kierunku wózka ani na zewnątrz) a linia przeprowadzona przez oba punkty mocowania powinna być równoległa do kierunku jazdy wózka (punkty "e").

Jeżeli nie można znaleźć takich punktów mocowań, należy skorzystać z adaptera (w ofercie).

Najczęściej zadawane pytania: 

 • Rurki stelaża mojego wózka są zbyt grube, aby zamontować zaczepy dołączane do BuggyPoda?

Opaski mocujące zaczepy dostarczane razem z dostawką BuggyPod mają ok. 50 mm długości co pasuje do średnic rurek w większości wózków dziecięcych. Jeśli jest jednak taka potrzeba to w sklepach z artykułami hydraulicznymi można łatwo dokupić opaski o długości nawet 160 mm (należy pytać o metalowe opaski ślimakowe typu cybant, szerokość do 12mm).

 • Do jakiego wieku mogę używać dostawki BuggyPod?

Dostawka BuggyPod może być stosowana dla dzieci do lat 3 (dopuszczalne obciążenie to 20 kilogramów).

 • Jaka jest szerokość BuggyPoda?

Dostawka BuggyPod po rozłożeniu poszerza wózek o 40 cm. Samo siedzisko ma ok. 25 cm.

 • Czy mogę złożyć mój wózek z przypiętym BuggyPodem?

W celu złożenia wózka należy zdjąć BuggyPoda poprzez odpięcie klamr od zaczepów mocujących. Zaczepy mogą pozostać na stałe przymocowane do wózka i nie powinny przeszkadzać przy jego składaniu.

 • Jak mogę zmieścić wózek i BuggyPoda w samochodzie?

Dostawka BuggyPod może być łatwo złożona i odłączona od wózka w celu transportu. Zazwyczaj wózek może być normalnie złożony pomimo przyczepionych zaczepów.

 • Czy BuggyPod może być przymocowany po lewej stronie wózka?

Ze względu na budowę dostawki BuggyPod, może być ona mocowana wyłącznie po prawej stronie wózka (patrząc z pozycji pchającego wózek)

 • W jakich kolorach jest dostępny BuggyPod?

 Aktualnie w sprzedaży dostępny jest model w kolorze khaki

Opinie


daniel83 opinia:
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Doskonałe rozwiązanie gdy chcemy zabrać na spacer dwójkę dzieci. Składaną dostawkę można przyczepić do większości wózków. Ma wygodne siedzisko i mocne pasy.

WideoNewsletter

Social Media

All rights reserved Copyright © 2008-2018 BabyMama.pl