Nasze marki

Dostawka do wózka Black BuggyPod Lite

Wysyłka w: 24h - szybka wysyłka
Cena: 659,00 zł 659.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Buggypod Lite to 4 generacji boczna dostawka do wózka dla starszego dziecka. Nowa Buggypod Lite jest większa i bardziej komfortowa. Składanie i rozkładanie jest jeszcze wygodniejsze ponieważ zastosowano rozwiązania z wyższego modelu IO. Dostawka Lite jest niższą wersją Buggypod IO. Nie ma wyciąganej rączki i nie można konwertować na oddzielny wózek.

Uwaga! Dostawka nie pasuje do wózków wyposażonych w podwójną amortyzację (dodatkowe amortyzatory w górnej części stelaża).

1. Lista pasujących wózków marek zagranicznych - lista

Proszę wybrać po  prawej stronie producenta, a potem model wózka.

Po prawej stronie "Pushchair Checker". Poniżej opis jak czytać wynik:

"Buggypod IO (Lite) fits" - dostawka pasuje, nie są potrzebne dodatkowe mocowania / adaptery.

"Your puchair requires ... mouting bracket set large" - potrzebne jest dodatkowe mocowanie 70 mm

"Your puchair requires ...with extra connector bar adaptor" - potrzebny jest dodatkowo adapter

"Does not fit" - nie można zainstalować dostawki do wózka

2. Lista pasujących wózków marek polskich - lista w PDF

Dostawka BuggyPod Lite umożliwia wygodne i bezpieczne przewożenie starszego dziecka bez konieczności kupowania podwójnego wózka. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do ok. 3 lat (dopuszczalne obciążenie to 18 kg). Dzięki specjalnym klamrom dostawkę BuggyPod można łatwo dopasować do wielu rodzajów wózków dziecięcych (w tym do trzykołowych oraz bliźniaczych).

Cechy dostawki:

 • kolor czarny
 • możliwość montażu do większości wózków, również trójkołowych
 • przeznaczona dla dzieci od 6 m-c do ok. 3 lat (dopuszczalne obciążenie: 18 kg)
 • łatwe składanie i rozkładanie
 • 5 punktowe pasy bezpieczeństwa i składany podnóżek
 • aluminiowa rama 
 • poszerza wózek o 40 cm.
 • samo siedzisko ma ok. 25 cm
 • szerokość dostawki złożonej 14 cm
 • waga: 3,3 kg.
 • możliwość dokupienia osłony przeciwdeszczowej
 • 24 miesięcy gwarancji 

BuggyPod został zaprojektowany tak, że w ciągu dosłownie kilku sekund można go rozłożyć, złożyć lub zupełnie odczepić od wózka (np. na czas jazdy samochodem). BuggyPod wyposażony jest we własne kółko i sztywne połączenie z wózkiem, dzięki czemu prowadzi się go wygodnie i bez problemu pokonuje się krawężniki i wyboje. Bezpieczeństwo i wygodę zapewnia dziecku siedzenie z 5-punktowymi pasami oraz składany podnóżek.

Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji dostawka pasuje do wielu rodzajów wózków (w tym bliźniaczych i trójkołowych). BuggyPod jest mocowany do wózka przy pomocy dwóch zaczepów montowanych z boku wózka do rurek stelaża. Należy upewnić się, że na ramie wózka można znaleźć odpowiednie miejsca zgodnie z rysunkiem. Punkty mocowania zaczepów muszą być w odległości od 16 do 37,5 cm od siebie. Odległość mocowania tylnego zaczepu od ziemi powinna wynosić pomiędzy 35 a 42,5 cm. Zaczep przedni powinien być zamocowany na tej samej wysokości co tylny lub maksymalnie do 8 cm wyżej, jeżeli jest taka potrzeba. Ponadto patrząc od tyłu wózka zaczepy powinny być przymocowane na pionowych fragmentach rurek stelaża (nie nachylonych w kierunku wózka ani na zewnątrz) a linia przeprowadzona przez oba punkty mocowania powinna być równoległa do kierunku jazdy wózka.

Ponadto patrząc od tyłu wózka zaczepy powinny być przymocowane na pionowych fragmentach rurek stelaża (nie nachylonych w kierunku wózka ani na zewnątrz) a linia przeprowadzona przez oba punkty mocowania powinna być równoległa do kierunku jazdy wózka (punkty "e").

Jeżeli nie można znaleźć takich punktów mocowań, należy skorzystać z adaptera (w ofercie).

Najczęściej zadawane pytania: 

 • Rurki stelaża mojego wózka są zbyt grube, aby zamontować zaczepy dołączane do BuggyPoda?

Opaski mocujące zaczepy dostarczane razem z dostawką BuggyPod mają ok. 50 mm długości co pasuje do średnic rurek w większości wózków dziecięcych. Jeśli jest jednak taka potrzeba to w sklepach z artykułami hydraulicznymi można łatwo dokupić opaski o długości nawet 160 mm (należy pytać o metalowe opaski ślimakowe typu cybant, szerokość do 12 mm).

 • Czy mogę złożyć mój wózek z przypiętym BuggyPodem?

W celu złożenia wózka należy zdjąć BuggyPoda poprzez odpięcie klamr od zaczepów mocujących. Zaczepy mogą pozostać na stałe przymocowane do wózka i nie powinny przeszkadzać przy jego składaniu.

 • Jak mogę zmieścić wózek i BuggyPoda w samochodzie?

Dostawka BuggyPod może być łatwo złożona i odłączona od wózka w celu transportu. Zazwyczaj wózek może być normalnie złożony pomimo przyczepionych zaczepów.

 • Czy BuggyPod może być przymocowany po lewej stronie wózka?

Ze względu na budowę dostawki BuggyPod, może być ona mocowana wyłącznie po prawej stronie wózka (patrząc z pozycji pchającego wózek)

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl