FILTRUJ PRODUKTY
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Nasze marki
Najczęściej kupowane
Foto kocyk aqua marine 80x100 Snap the moment
Foto kocyk aqua marine 80x100 Snap the moment
148,00 zł
szt.
Foto kocyk dusty pink 80x100 Snap the moment
Foto kocyk dusty pink 80x100 Snap the moment
148,00 zł
szt.
Gryzak Sophie żyrafa Vulli
Gryzak Sophie żyrafa Vulli
81,50 zł
szt.
Kocyk przytulanka Lovies królik Lulujo
Kocyk przytulanka Lovies królik Lulujo
58,00 zł
szt.
Kocyk przytulanka Lovies słoń grey Lulujo
Kocyk przytulanka Lovies słoń grey Lulujo
58,00 zł
szt.

Detektory tętna płodu

Detektor tętna płodu - twoje domowe KTG

Dla każdej przyszłej mamy, zdrowie i rozwój jej nienarodzonego dziecka jest najważniejsze. Jesteśmy pewni, że podobnie jest w Twoim przypadku. Z pewnością dla każdej mamy każde uderzenie serca, każde pojedyncze kopnięcie maluszka jest na wagę złota. 

Jak zaspokoić ciekawość przyszłych rodziców?

Prawdopodobnie nie ma piękniejszego dźwięku dla przyszłych rodziców niż bijące serce maluszka – w 99% przypadków, gdy po raz pierwszy przyszła mama i tata słyszą ten dźwięk w gabinecie ginekologa, do oczu napływają im łzy wzruszenia i radości.

Każde uderzenie serca i kopnięcie maluszka jest na wagę złota, a rozbudzoną w gabinecie lekarskim ciekawość ciężko jest uspokoić. Jesteście ciekawi jak Wasz maluszek rozwija się w brzuchu? Dzięki dostępnym obecnie na rynku urządzeniom będziecie w stanie posłuchać pracy jego serca już od 10 tygodnia życia – takim urządzeniem jest chociażby detektor tętna płodu. Mowa tutaj o uproszczonej wersji detektora wykorzystywanego w gabinetach lekarskich, szkołach rodzenia czy tych używanych przez położne. Detektor tętna płodu pozwala Ci obserwować nawet najmniejszy ruch Twojego maleństwa, całkowicie nieinwazyjnie i bezpiecznie. Dzięki czystemu dźwiękowi usłyszysz nawet najcichszą czkawkę, czy uderzenie małego serduszka.

Wartościowe wsparcie w okresie ciąży

Detektor tętna płodu umożliwia codzienną obserwację rozwoju Waszego maluszka w domowym zaciszu, dzięki czemu będziecie mieli świadomość tego jak rośnie Wasz bobas i czy przypadkiem nie występują nieprawidłowości związane z pracą jego serca. Obserwacja stanowi wartościowe wsparcie w trakcie prowadzenia ciąży i oczekiwania na poród. Rejestrując zmiany tętna płodu można również wykryć stan niedotlenienia lub zagrożenia życia oraz zawinięcie się pępowiny na szyjce maleństwa.

Zauważyłeś nieprawidłowości?

PAMIĘTAJ! „Badanie” detektorem tętna płodu nie zastąpi badania KTG wykonywanego u lekarza prowadzącego ciążę. Jeśli wynik FHR (badania detektorem tętna) wzbudzi wątpliwości, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem lub położną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl