Kategorie blog
Nasze marki

Butelka iiamo Go

Butelka iiamo Go

 

Butelka samopodgrzewająca się to absolutny must have dla nowoczesnych rodziców, którzy lubią spędzać aktywnie czas ze swoimi pociechami. Bycie rodzicem nie ogranicza. Bycie rodzicem nie może też być wymówką i usprawiedliwieniem dla lenistwa. Po raz kolejny okazuje się bowiem, że dla chcącego nic trudnego. Zwłaszcza, że producenci akcesoriów dla dzieci dają współczesnym rodzicom możliwości, o których naszym mamom się nie śniło.

Aktywnym rodzicem być

Psychologowie przekonują, że nic tak nie buduje silnych więzi emocjonalnych na linii rodzic- dziecko jak aktywne, wspólne spędzanie czasu. Nie wspominając już o prozdrowotnej roli ruchu i jego wpływie na kondycję psychofizyczną całej rodziny. Po raz kolejny okazuje się więc, że warto być aktywnym, mieć pasje, zarażać nimi dziecko. Zwłaszcza teraz, gdy świat stoi przed nami otworem, a producenci akcesoriów dla dzieci i młodych rodziców prześcigają się w pomysłach, udowadniając na co dzień, że macierzyństwo i ojcostwo nie jest żadnym ograniczeniem. A konieczność przygotowania dziecku ciepłego posiłku nie będzie żadną wymówką…Let’s go!

Butelka IIAMO Go  to absolutny must have w domu nowoczesnych, aktywnych, mobilnych młodych rodziców ceniących dobry styl i świetny design. Wystarczą 4 minuty i butelka IIAMO Go, aby Twoje dziecko otrzymało ciepły posiłek niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujecie. Ten innowacyjny, oryginalny, stylowy i bardzo funkcjonalny gadżet ułatwia życie młodych rodziców, czyniąc je lepszym i łatwiejszym. Dzięki IIAMO Go! rytm Twojego dnia nie wyznaczają już godziny kolejnych posiłków. Od teraz sami decydujecie, jak, gdzie i kiedy spędzacie wolny czas.

Praktycznie i bezpiecznie butelki dla dzieci

Wystarczą 4 minuty, aby przygotować ciepły posiłek dla dziecka. Jak to zrobić z dala od kuchni? Napełnij butelkę płynem, włóż wkład do butelki, przykręć dokładnie dno, lekko wstrząśnij i odczekaj mniej więcej 4 minuty, a Twoje dziecko będzie mogło zjeść smaczny, ciepły i zdrowy posiłek. IIAMO ponad wszystko ceni sobie zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych. To właśnie z troski o dzieci butelki są tworzone z najlepszych jakościowo materiałów ekologicznych, nie zawierają szkodliwego BPA i są całkowicie bezpieczne w użyciu. Świadczą o tym m.in. wyniki testów prowadzonych przez duński Consumer Lab/Forbruger oraz spełnienie wymagań EN 14350.

Butelka iiamo Go, cena: 129 zł 
Zestaw butelka iiamo Go + wkłady, cena: 160 zł 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl