Nasze marki

Bramki na schody, barierki, blokady, osłonki ❤ BabyMama.pl

Kojec chmurka z panelem do zabawy Skip Hop
Kojec chmurka z panelem do zabawy Skip Hop
Szybka wysyłka 24h
Cena: 889,00 zł
szt.
zobacz więcej

Czy potrzebujemy w domu bramki ona schody?

Dzieci z natury są bardzo ciekawskie i czerpią przyjemność z codziennego poznawania otaczającego je świata. Warto wspierać je w tej drodze, dbając o ich bezpieczeństwo podczas realizacji potrzeb poznawczych. W naszym sklepie znajdziecie przydatne akcesoria, takie jak zaślepki gniazdek, bramki na schody czy barierka do łóżka.

W jaki sposób wybrać najbardziej przydatne akcesoria?

Jeżeli mieszkacie w piętrowym domu, bramka na schody będzie niezbędnym zakupem.  Bramki na schody zapobiegają nieoczekiwanemu wejściu dziecka na schody i pozwolą mu bezpiecznie się bawić. W domach jednorodzinnych coraz częściej montuje się kominki – zapewniają nie tylko dodatkowe źródło ciepła, ale również tworzą przyjemny klimat. W takiej sytuacji, przy małym dziecku osłona kominka będzie bardzo przydatna. Dodatkowo warto zainstalować czujnik dymu, który będzie sprawował kontrolę nad jakością powietrza w domu.

Które zabezpieczenia dla dzieci są uniwersalne?

Blokada drzwi, blokada okna, barierka do łóżka, osłona krawędzi i zaślepki do gniazdek, to gadżety niezbędne w każdym przyjaznym dziecku domu. W końcu nie chcemy, aby nasza pociecha nieoczekiwanie otworzyła drzwi lub okno. Również w nocy barierka do łóżka pozwoli rodzicom spać spokojnie, nie martwiąc się o bezpieczeństwo dziecka. Osłona krawędzi to chyba najbardziej popularny zakup wśród opiekunów – kiedy brzdąc uczy się chodzić, ciężko jest mu ocenić odległość i utrzymać równowagę. Te zabezpieczenia pozwolą ochronić jego delikatną główkę, przed urazem. Nie zapominaj również o zaślepkach do gniazdek, które zapobiegną wkładaniu małych paluszków do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl