Wybierz stronę

Akcesoria ułatwiające utrzymanie porządku

Akcesoria ułatwiające utrzymanie porządku

Wiosenne porządki to dobry pretekst do wprowadzania malucha w świat czystości. Od czego zacząć utrzymanie porządku? Od pokazania dziecku, że sprzątanie może być fajne! Tak, tak- dbanie o porządek może być świetną okazją do udanej zabawy i ciekawym sposobem na to, jak miło i pożytecznie spędzić razem czas. A więc do dzieła!

Kiedy zacząć wprowadzać malucha w świat porządku? Najlepiej od samego początku. Już trzyletnie dzieci powinny umieć uporządkować swoje zabawki czy posprzątać ze stołu po posiłkach. I chociaż najmłodsi wykazują sporo chęci i zapału, to jednak szybko się nudzą. I to nasza w ty m głowa, żeby maluch nie zniecierpliwił się zbyt prędko oraz by dbanie o czystość nie było kojarzone z nudą. Pozostaje tylko jedno pytanie: co robić, by zwykłe sprzątanie zamienić w niezwykłą przygodę?

Zwykłe sprzątanie – niezwykła przygoda

Czy sprzątanie można uatrakcyjnić? Można, a nawet trzeba, jeśli chcemy, by pociecha ochoczo zajmowała się dbaniem o ład. I to właśnie dlatego zamiast zwykłego hasła: posprzątaj pokój, zaproponuj konkurs: kto pierwszy pochowa autka do pudełka, ten wygrywa! Nie dość, że brzmi lepiej, to i jest zwyczajnie bardziej efektywne. Rzuty klockami do skrzynki czy jak najszybsze chowanie pluszaków do organizera też brzmi dobrze i zachęcająco. A gdy po wszystkim maluch otrzyma nagrodę w postaci całusa, przytulenia i podziękowania, będzie najszczęśliwszy na świecie.

Utrzymanie porządku może być proste

Wraz z pojawieniem się malucha w domu, pojawia się i bałagan. Czasem mniejszy, czasem większy, ale jest. I ten nieład trzeba po prostu zaakceptować. Nie oznacza to bynajmniej, że o porządek nie trzeba dbać. Wprost przeciwnie. A im więcej jest w domu rozwiązań i akcesoriów ułatwiających dzieciom dbanie o porządek, tym łatwiej zachęcić malucha do sprzątania. A specjalne kosze na pranie  są tego najlepszym przykładem. Pomysłowy wzór i niebanalna kolorystyka sprawia, że maluch w mig go zauważa, szybko i ochoczo napełnia praniem.

Kosz na pranie 3 Sprouts to rozwiązanie oryginalne i bardzo praktyczne.  Wykonany z najlepszej jakości materiałów, niezwykle funkcjonalny i bardzo pojemny, zmieści się w każdej łazience. Podbił serca mam i maluchów w całej Europie.

Kosz na pranie 3 Sprouts dostępne wzory:  ośmiornica, koza, orangutan, sarenka – cena: 119,00 PLN www.babymama.pl

utrzymanie porządku

Kosz na pranie koza 3 Sprouts, cena: 119,00 PLN www.babymama.pl

utrzymanie porządku

Kosz na pranie ośmiornica 3 Sprouts, cena: 119,00 PLN www.babymama.pl

utrzymanie porządku

Kosz na pranie sarenka 3 sprouts, ww.babymama.pl cena 119 PLN

utrzymanie porządku

Kosz na pranie koza 3 sprouts ww.babymama.pl cena 119 PLN

utrzymanie porządku

Kosz na pranie orangutan 3 sprouts, cena 119 PLN www.babymama.pl

 

 

 

 

 

 

, , ,

O mnie

Prowadzę sklep dla kobiet w ciąży i mam www.babymama.pl oraz portal www.baby-shower.pl. Na blogu babymama podzielę się z wami moimi pomysłami na radosne macierzyństwo.

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Pawłowska

Polecane produkty

Sierpień 2018
P W Ś C P S N
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kategorie