Biustonosze ciążowe i do karmiermienia

GARDEROBA CIĄŻOWA DLA MAM

Ciąża to moment, w którym wiele z nas zmienia swoje dotychczasowe przekonania. Zmieniasz swój sposób myślenia o świecie i o sobie. Teraz nic nie jest już tak ważne niż twoje dzieciątko, które nosisz pod sercem. To dla niego zmieniasz codzienną rutynę, sposób odżywiania i dbania o siebie. Twoje ciało się zmienia, ponieważ w środku niego rozwija się cenny dar życia. Zapewnij komfort swojemu ciału, zmieniając bieliznę i sposób ubierania. Twój wygląd ewoluuje, co nie oznacza, że nie należy ci się ukochana przez ciebie elegancja, czy sportowy szyk. Ubrania mają być w twoim stylu, ale z uwzględnieniem użyteczności, komfortu i jakości. Ciąża to czas, w którym kobieta wreszcie może maksymalnie skupić się na sobie i swoim wyglądzie, budując świadomość własnego ciała i jego piękna. Pomóc w tym mogą jej, oprócz wygodnych i ładnych ubrań – atrakcyjne, kobiece i wygodne biustonosze ciążowe.

BIUSTONOSZE CIĄŻOWE – WAŻNY ELEMENT CIĄŻOWEJ GARDEROBY

Biustonosze ciążowe są niezwykle ważnym elementem garderoby przyszłych mam. Zdecydowanie różnią się one od tych noszonych przez nie na co dzień. Istnieje wiele wymagań, które muszą spełniać, aby sprostać potrzebom ciężarnych kobiet. Przede wszystkim, muszą być one wygodne, aby nie krępowały ruchów. Ważne jest także, aby były to biustonosze bezszwowe bez fiszbin, aby w żadnym miejscu nie wrzynały się w ciało kobiety, tylko odpowiednio dopasowywały się do niego. Dobry biustonosz ciążowy to taki, który uszyty jest z delikatnego materiału wysokiej jakości, który nie wbija się w ciało, jednocześnie odciążając plecy. Atutem biustonoszy bez fiszbin bez wątpienia jest fakt, że łatwo jest je odchylić. Takie biustonosze ciążowe nadają się one zatem do karmienia piersią. Biustonosze bezszwowe zaś, estetycznie modelują piersi, nadając im ładny kształt i wygląd.

BIELIZNA CIĄŻOWA W BABYMAMA

Projektując bieliznę ciążową dla kobiet, kierujemy się przede wszystkim komfortem przyszłych mam. Wiemy, że każda kobieta jest inna, ich ciała także się różnią. Oferujemy zatem zarówno małe, jak i duże rozmiary biustonoszy , we wszystkich kategoriach - zarówno biustonoszy ciążowych, jak i biustonoszy do karmienia. Jednymi z takich biustonoszy w naszej ofercie są biustonosze Carriwell oraz biustonosze Bravado, które łączą w sobie wszystkie te funkcje, zapewniając niezwykły komfort noszenia. Niewątpliwą zaletą naszych biustonoszy ciążowych jest szeroki wybór ich rozmiarów, sprawdzą się zatem kobietom o różnej budowie ciała.

Oprócz biustonoszy ciążowych, nasz sklep oferuje także majtki ciążowe. Każdy model jest bezszwowy i zaprojektowany tak, aby powiększał się razem z rosnącym brzuszkiem. Nasze bestsellerowe ciążowe majtki odpowiadają za odpowiednie podtrzymanie brzuszka, oraz redukcję ucisku na kręgosłup.

Każdy nasz produkt posiada unikalny certyfikat informujący o wysokiej jakości biustonosza ciążowego, oraz braku jakichkolwiek substancji szkodzących przyszłej mamie. Kupując nasz produkt macie pewność, że dokonujecie słusznego wyboru.

Newsletter

Social Media

All rights reserved Copyright © 2008-2018 BabyMama.pl