Bezpieczeństwo

1. Protokół SSL

Odwiedzając nasz sklep internetowy mają Państwo pewność, że strona www.babymama.pl jest chroniona certyfikatem SSL. Protokół SSL pozwala w bezpieczny i skuteczny sposób szyfrować przesyłane dane między użytkownikiem, a serwerem, na którym znajdują się pobierane bądź do którego wysyłamy cenne dane. Nasz certyfikat SSL jest rozpoznawalny poprawnie w większości przeglądarek internetowych oraz wybranych urządzeniach mobilnych.

Jak rozpoznać certyfikat na stronie www? Zabezpieczona strona w pasku przeglądarki rozpoczyna się od znaków https:// i posiada znak kłódki, przykład poniżej:2. Polityka prywatności

Prywatność użytkowników naszego sklepu jest dla nas bardzo ważna. W stopce naszego sklepu pod hasłem Polityka prywatności znajduje się wiele informacji na temat danych osobowych przekazywanych w momencie odwiedzin strony. Nigdy nie sprzedajemy ani nie przekazujemy tych informacji innym, niepowiązanym z nami podmiotom. Wyjątkiem są przypadki określone w prawie polskim oraz umowy z firmami kurierskimi oraz firmami obsługującymi systemy płatności w celu realizacji transakcji.

Aby zawrzeć umowę sprzedaży poprzez nasz Sklep Internetowy, przetwarzamy i ewentualnie udostępniamy tylko niezbędne dane takie jak: imię i nazwisko, adres zameldowania, adres na który ma zostać wysłane zamówienie lub inny adres korespondencyjny, adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu. Podanie takich danych jest konieczne aby sfinalizować zakupy w naszym sklepie internetowym.

W każdym momencie mogą Państwo poprawić swoje dane logując się do konta lub usunąć swoje konto przesyłając do nas maila z prośbą o rezygnację pod adres bok@babymama.pl

3. Bezpieczne płatności

Gwarantujemy bezpieczne transakcje on-line poprzez przelewy internetowe, płatności kartami, BLIK. Nasi partnerzy to: PayU S.A., BlueMedia S.A. oraz PayPal.

4. Newsletter

Aby skorzystać z opcji otrzymywania Newslettera trzeba wyrazić na to zgodę poprzez podanie swojego imienia, adresu e-mail oraz wciśnięcia przycisku "Zapisz się". Adres ten wykorzystamy na dostarczanie do Państwa informacji o aktualnych promocjach i nowościach, akcjach specjalnych i konkursach. W każdym momencie mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania Newslettera wypisując się z niego (stopka wypisu znajduje się na dole newslettera) lub przesyłając do nas wiadomość na adres: bok@babymama.pl o tytule Unscribe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl