Nasze marki

Aspirator do nosa, termometr dla dziecka

Aspirator do nosa Agu Baby
Aspirator do nosa Agu Baby
Szybka wysyłka 24h
Cena: 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Aspirator do nosa Minidoo Beaba
Aspirator do nosa Minidoo Beaba
Szybka wysyłka 24h
Cena: 62,00 zł
szt.
zobacz więcej
Waga dziecięca z aplikacją Agu Baby
Waga dziecięca z aplikacją Agu Baby
Szybka wysyłka 24h
Cena: 496,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Waga dziecięca Primi Pesi Nuvita
Waga dziecięca Primi Pesi Nuvita
Marka: Nuvita
Cena: 365,00 zł
szt.
zobacz więcej
Aspirator do nosa Breathe Zoli
Aspirator do nosa Breathe Zoli
Marka: Zoli
Cena: 259,00 zł
zobacz więcej
Termometr cyfrowy do ucha Summer
Termometr cyfrowy do ucha Summer
Cena: 139,00 zł
zobacz więcej

Aspirator do nosa, termometr - niezbędniki w apteczce każdego rodzica

Małe dzieci szczególnie ciężko przechodzą infekcje i przeziębienia. My, jako rodzice zawsze dokładamy wszelkich starań, aby ulżyć naszym maluszkom w chorobie. Szczególnie uciążliwym jej aspektem jest dla nich katar, którego małe dzieci nie potrafią samodzielnie zwalczyć. W takich chwilach przydatny okazuje się aspirator do nosa. Zalegająca wydzielina w nosku malucha może doprowadzić do kaszlu lub infekcji ucha. Wychodząc naprzeciw przeziębionym pociechom i stroskanym rodzicom, stworzony został  właśnie pomocny aspirator do nosa.

Aspirator do nosa bezpieczne i szybko oczyści nosek maluszka

Aspirator do nosa jest niezwykle przydatnym gadżetem każdego rodzica. Aspirator do nosa umożliwia bezpieczne i szybkie oczyszczenie noska malucha. Dzięki wygodnemu kształtowi i szybkiemu działaniu poradzi sobie nawet z najbardziej ruchliwym maluchem. Aspirator do noska przyniesie mu natychmiastową ulgę oraz swobodne oddychanie. Dziecku oszczędza niepotrzebnego stresu i nerwów związanych z chorobą, a rodzicowi skutecznie ułatwia opiekę nad chorym maluszkiem. Elektryczny aspirator do nosa pozwala na szybkie i bezbolesne usunięcie zalegającej wydzieliny w nosku dziecka. Elektryczne aspiratory pozwalają również na pielęgnację chorego noworodka już od początku jego życia aż do powyżej trzeciego miesiąca. Dzięki przejrzystym funkcjom i obsłudze, na pewno każdy rodzic będzie wiedział, jak używać elektrycznego aspiratora do nosa. Dołączone końcówki do aspiratora pomogą usunąć zarówno rzadką, jak i gęstą wydzielinę w nosku. Ich delikatny i elastyczny materiał nie podrażni delikatnej skóry maluszka. Fakt, że aspirator do nosa Beaba jest na baterie, znacznie ułatwia korzystanie z niego. Dołączony do aspiratora do nosa woreczek strunowy umożliwia higieniczne przechowywanie urządzenia.

Termometr do ucha niemowlaka, czy już go masz?

Kolejnym gadżetem, który każdy rodzic powinien mieć w swojej apteczce, jest termometr do ucha dla niemowlaka. Urządzenie to pozwoli na natychmiastowe i dokładne zmierzenie temperatury dziecka. Mierzy on temperaturę krwi przepływającej w uchu. W razie gorączki termometr cyfrowy do ucha da o tym znać sygnałem dźwiękowym. Jest szybki i bezpieczny do użytkowania. Możliwość zapamiętywania pomiarów pozwala, na monitorowanie temperatury dziecka podczas choroby.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl